Hizmet Bölgelerimiz

Bakırköy Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bakırköy Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bakırköy Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta gerek kahvaltıların gerekse hamur işlerinin vazgeçilmezidir.  Bu nedenle yoğun kullanıma sahip olan bir besin kaynağıdır.  Hedef yumurta olarak toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile ihtiyacınız olan taze ve günlük yumurtayı sizlere sunmaktayız.

İstanbul Bakırköy  toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetimiz bu bölgede ihtiyaç duyulan üretim alanlarına en kaliteli şekilde yumurta ulaştırmaktır.  Uygun koşullarda veteriner kontrolü altında yapılan yumurta üretimi ile sizlere hem taze hem de kaliteli seçenekler sunmaktayız.

Yaptığımız işin sorumluluğunun bilincinde olarak sunduğumuz hizmetler de kaliteli sonuçlar elde edilmesi için bütün ekibimiz ile itinalı bir şekilde çalışmalarımızı devam etmekteyiz.

Doğal Ve Günlük Yumurta

Yumurta satışında tercih ettiğiniz yumurtalarınız taze olarak adresinize teslim edilir. Bunun için firmamız yumurta üretimi aşamasından dağıtımı aşamasına kadar yapılan bütün işlemlerde gerekli itinayı göstermektedir. Bizim önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olduğu için onların taleplerini yapacağımız geri dönüşlerde güvenilir sonuç alınmasını sağlamak için doğru tercihler yapmaktayız.

Üretim alanlarına dağıtacağımız yumurtalarımız günlük olarak toplanır ve taze teslimat yapılır. Bu konuda firmamızın güvenilirliği sizlerinde şüphe etmeden alım yapmasını sağlamaktadır. Doğal ve günlük yumurta dağıtımı ile firmamız kısa sürede istediği yere gelmeyi başarmıştır.

Yumurta besin değeri yüksek ve hassas bir besin kaynağı olduğundan bizler her aşamasında nasıl hareket etmemiz gerektiğinin bilincinde olan bir ekip ile çalışmaktayız. Paketleme, dağıtım aşamalarında dikkat özellikle oluşabilecek kırılma durumlarına karşı önlem alınmasını sağlayarak sorunsuz teslimatın gerçekleşmesinde etkilidir.

Bakırköy Yumurta Satışı

Bakırköy’de bulunan müşterilerimiz için sunduğu yumurta satışı ile rakiplerimizi geri bırakmayı başararak en iyi sonucu sunmaya devam etmekteyiz. Bakırköy yumurta satışı ve dağıtımı için firmamızdan yapacağınız taleplere istediğiniz zamanda geri dönüş yapılarak aksama olmadan teslimatı sağlanmaktadır.

Fırın, pastane, börekçi, otel, restoran, pastacılar ve kafelere yaptığımız toptan satışlar ile üretimde ihtiyaç duydukları yumurtaları kaliteli ve taze olarak almalarını sağlamaktayız. Yumurta üretiminden son aşamaya kadar bütün ekibimiz hevesle çalıştığı için firmamız hızlı ilerlemekte ve kısa sürede istediği yere gelmeyi başarmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2022 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası