Hizmet Bölgelerimiz

Arnavutköy Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Arnavutköy Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Arnavutköy Toptan Yumurta

Arnavutköy İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biri olarak geniş yüzölçümüne sahiptir. Büyük bir sahile sahip olan ilçe denize kıyısı olan ilçeler arasında yer almaktadır. Arnavutköy Beşiktaş'a bağlı olan semtlerden biridir. Merkezi konumda olan yerlerden biri olduğundan özellikle Avrupa yakasında dikkat çekmektedir. Sınırları içinde 29 mahalle ve 9 köy yer almaktadır.

İsmi eski zamanda Arnavut olan bir köylüden gelmektedir. Gelişen ve hızla metropol haline gelen sebeplerden biridir. Denize kıyısı olması özellikle sahil bölümünde halkın keyifli zaman geçirmesini sağlamaktadır. Hedef yumurta firmamız Anadolu ve Avrupa yakasında yumurta toptancıları arasında her zaman kaliteli ve günlük yumurta seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Yumurtanın Kabuğu Kullanılır Mı?

Yumurta içerisinde bulunan yüksek besin değeri sayesinde sağlıklı beslenmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Aynı zamanda yumurtanın iç kısmında bulunan protein, vitamin ve mineral seçenekleri insan vücudunun ihtiyacı olan besin değerlerini de karşılamaktadır. Bunun yanı sıra yumurta kabuğu nelere iyi gelir? Merak edenler yumurta kabuğunu pek çok farklı alanda kullanabilirler.

Yumurta kabul yüksek oranda protein içerdiğinden toz haline getirilerek bu şekilde içeceklere katılabilir ve çocuklar için özellikle protein bakımından sağlıklı bir seçim olarak kullanılabilir. Ayrıca yumurta kabuğunun lavabo açıcı özelliği de bulunduğundan kabuklarını çöp atmak yerine lavabo içerisine koyarak bu şekilde tıkanan lavabolarınızı rahatlıkla açabilirsiniz.

Yumurta Sağlıklı Olması İçin Nasıl Tüketilmelidir?

Günlük olarak tüketilmesi gereken yumurtanın özellikle pişirme aşamasında doğru tercihler yapılması daha sağlıklı tüketim imkanı elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle yumurta nasıl pişirilir? Öğrenmeniz yumurtayı daha sağlıklı şekilde tüketmenize yardımcı olacaktır. Yumurtanın özellikle diyetlerde de kullanılması tok tutması ve aynı zamanda besin değerlerini sağlıklı olması açısından önemi büyüktür.

Yumurtanın haşlanarak tüketilmesi içerisindeki besin değerlerini vücuda tam olarak geçmesini sağlarken aynı zamanda özellikle daha düşük kalorili tüketilmesini sağlamaktadır. Tam kıvamında haşlama yapılması özellikle aşırı pişirilmesi durumunda oluşacak riskleri veya az pişirilmesi durumunda oluşacak olan riskleri ortadan kaldıracaktır. Bu nedenle yaklaşık olarak 5 dakika kaynatılması yumurta için yeterli olacaktır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası