Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Kadıköy Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Kadıköy Toptan Yumurta

Kadıköy, İstanbul Anadolu yakasının dikkat çeken ilçelerinden biridir. Özellikle denize kıyısı olan ilçe deniz yoluyla ulaşım sağlamasına imkan sağlamaktadır. İlçenin sınırları içerisinde 21 mahalle bulunmaktadır. Anadolu yakasının özellikle yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen ilçelerinden biridir.

Kadıköy Haydarpaşa Garı gibi farklı tarihi alanları ile dikkat çekmektedir. Bölgeye karayolu, havayolu ve deni yolu üzerinden ulaşım sağlanabilmektedir. İlçe ekonomisi ve ticaret üzerinden sağlamaktadır. Aynı zamanda farklı mahallelerinde turistlerin ilgisini çekecek alanlar bulunduğu için yaz aylarında yoğun rağbet görmektedir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında doğal yumurta toptancıları arasında yer alan hedef yumurta firmamız her zaman taze ve günlük yumurta seçeneklerini sizlere ulaştırmaktadır.

Günlük ve Taze Yumurta Satışı

Toptan yumurta hizmetimiz sayesinde doğal ve taze yumurta satın almak isteyenler daha uygun fiyat seçenekleri ile toplu alım yapabilirler. Farklı satış noktalarında veya firmalarda ihtiyaç duyduğunuz yumurta için firmamız ile görüşmeler yaparak bu şekilde daha kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak adına profesyonel olan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Doğal yumurta seçenekleriniz özellikle tavukların doğal ortamında özgürce hareket etmesini sağlayarak ve aynı zamanda doğal yemler ve beslenmesi sonucunda elde edilmektedir. Bu sayede herhangi bir katkı maddesi olmadan sağlıklı ve kaliteli seçenekleri oluşturmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetten müşteri memnuniyeti firmamız için ön planda olduğundan bu konuda her zaman kaliteli ürün seçeneği ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Doğal Yumurta Dağıtım

Firmamız geniş araç filosu ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında toptan yumurta dağıtım işlemi yapmaktadır. Tedarik ettiğimiz doğal yumurta üretim işlemi sonrasında gerekli kontrollerden geçerek satışa sunulmaktadır. Bu sayede daha kaliteli ve yüksek besin içeriğine sahip olan doğal yumurta satışı yapmaktayız.

Üretim aşamasından dağıtım aşamasına kadar her ayrıntı ekibimiz tarafından dikkatli ve itinalı bir şekilde kontrol edildiğinden bu şekilde sizlere ulaştırdığımız yumurtanın kalitesi ve güvenilirliği konusunda emin olarak hizmet vermekteyiz. Bu sektörde hizmete başladığımız ilk günden itibaren hizmetlerimizde her zaman belirlemiş olduğunuz kalite standartlarına göre çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası