Hizmet Bölgelerimiz

Sultanbeyli Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Sultanbeyli Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Sultanbeyli Toptan Yumurta

Sultanbeyli vergi İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ilçelerden biridir. Gelişmeye devam eden ilçenin sınırları içerisinde 15 mahalle yer almaktadır. Eğitim alanında da gelişmiş olan ilçenin pek çok farklı eğitim kurumu bulunmaktadır. Tarihi oldukça eskilere dayanan ilçe Roma ve Bizans imparatorluğu döneminde de bölgenin merkezi konumunda yer almıştır.

Hala gelişimi devam eden ilçenin ilerleyen süreçte ulaşım için metro seçeneğini bulunmaktadır. Ayrıca istenildiği her durumda farklı bölgelerden ilçeye karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanmaktadır. Anadolu yakasının tarihi anlamda dikkat çeken noktalarından da birisidir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında yer alan Hedef yumurta firmamız taze ve günlük yumurta seçenekleriyle her zaman kaliteli sonuçlar elde edilmesi için çalışmaktadır.

Doğal Yumurta Toptan Satış

Yumurta ihtiyacını karşılamak adına tercih edeceğiniz toptan alımlar için firmamız sizlere doğal yumurta seçeneği ile hizmet vermektedir. Tamamen doğal ortamda üretimi yapılan doğal yumurtanın farkı hem kaliteli hem de doğal olmasıdır. Bu sayede özellikle günlük tüketim için kaliteli ve sağlıklı seçim yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Yüksek besin içeriğine sahip yumurta tüketimi için tercih edeceğiniz güvenilir satış noktaları daha kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bunun için firmamız kurulduğu ilk günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarından ödün vermeden hizmetleri devam etmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamak adına profesyonel ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Doğal Yumurta Dağıtım

Firmamız satış sonrası dağıtım hizmeti ile müşterilerin taleplerine göre toptan  satışı yapılan yumurtaların adrese teslim edilmesini sağlamaktadır. Geniş araç filomuz bu alandaki talepleri karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Bu sayede her türlü ihtiyacınıza göre yapacağımız taleplere karşı firmamız tarafından adresinize en hızlı şekilde teslimat işlemi yapılmaktadır.

Özellikle kaliteli ürün seçimi yapmak isteyenler için firmamız doğal ve taze yumurta seçeneği ile hizmet vermektedir. Üretim aşamasına dağıtım aşamasına kadar gerekli bütün kontrolleri yapılan yumurtalar tarafınıza teslim edilmektedir. Özellikle tamamen doğal ortamda yaşayan tavukların doğal yemler ile beslenmesi ile elde edilen doğal yumurta çocuklar için tüketime uygundur.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası