Hizmet Bölgelerimiz

Büyükçekmece Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Büyükçekmece Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Büyükçekmece Toptan Yumurta

Büyükçekmece, İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçelerden yalnızca biridir. İlçenin bir tarafının tamamen denize kıyısında olması özellikle deniz tutkunlarını ilçeye ilgi göstermesini sağlamaktadır. Geniş dahili gezilip görülecek olan yerler arasında yer almaktadır. İlçede festival düzenlendiği için özellikle nüfusun her geçen gün bölgeyi merak edenler tarafından artması kaçınılmaz olmaktadır.

İlçenin sınırları içerisinde Avrupa'nın en yüksek olan 3. TV kulesi de yer almaktadır. Ayrıca İstanbul’un tarihi eserlerinden sınırları içerisinde pek çok farklı seçeneğinin yer alması turistlerin bu bölge olan taleplerini de arttırmaktadır.

Firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında her geçen gün Hedef yumurta olarak büyümeye devam ederken doğal yumurta toptancıları arasında da güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Toptan Doğal Yumurta Satış Hizmeti

Yumurta içerisinde bulunan besin kaynağı sayesinde insan vücudunun ihtiyacı olan pek çok farklı besin değerini karşılamaktadır. Bu nedenle günlük olarak tüketilmesi gereken besinler arasında yer almaktadır. Özellikle içerisinde bulunan vitamin, mineral de protein bakımından oldukça zengin olması çocuklar için gelişimini olumlu yönde etkileyici faydalarının bulunmasını sağlamaktadır.

Firmamız İstanbul'da yapmış olduğu toptan doğal yumurta satışı ile talepleri günlük ve taze yumurta seçenekleri ile karşılamaktadır. Tamamen doğal ortamda yaşayan ve doğadan toplanan yemlerle beslenen tavukları yapmış olduğu yumurta üretimi ile satışa sunulan yumurta seçeneklerimiz içerisinde katkı maddesi olmadığından kaliteli ve sağlıklı tüketim imkanı sağlamaktadır.

Doğal Yumurtanın Faydaları Nelerdir?

Doğal yumurta anne adayları ve bebekler için uygun yumurta seçeneğedir. İçerisinde katkı maddesi ve renklendirici bulunmadığından tüketimi sırasında vücuda zarar verecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle doğal yumurta tüketiminin faydaları insan vücudunda oldukça fazladır. Kemik gelişimi üzerindeki faydaları çocuklar tarafından tüketilmesi halinde daha sağlıklı gelişimleri için önemlidir.

Diş, deri, göz ve kemik yapısı üzerindeki olumlu etkileri nedeniyle doğal yumurta tüketimi insan vücudunun daha sağlıklı gelişmesi açısından önemlidir. Özellikle yumurtanın haşlanarak tüketilmesi içerisinde bulunan bütün besin değerlerinin vücuda tam olarak geçmesini sağlayacağından önemli bir husustur. Firmamız kaliteli ürün seçeneği sunarak bu şekilde taleplerinizi karşılamaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası