Hizmet Bölgelerimiz

Beşiktaş Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Beşiktaş Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Beşiktaş Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta üretiminde tavukların beslenmesi ve yaşam alanları yumurtanın kalitesini de etkilemektedir. Bu nedenle organik yumurta üretiminde doğal yaşam ve doğal yemler ile beslenme elde edilen yumurtanın kalitesinin istenildiği gibi olmasını sağlar.

Vitaminler, mineraller ve proteinler bakımında zengin olan yumurta insan sağlığı için etkili bir besin kaynağı olmaktadır. Bu nedenle her öğün kullanımı yaygın olan yumurtanın güvenle tüketilmesi için gerçek organik yumurta olması önemlidir.

İstanbul Beşiktaş organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız sayesinde bu bölgedeki market ve şarküteri gibi alanlara günlük olarak organik yumurta satışımız bulunmaktadır. Her zaman kaliteli sonuçlar alınması sağlamak için gerekli kontrollerin sağlanması ile ürünlerimizi satışa sunmaktayız.

Güler Yüzlü Hizmet

Yaptığımız çalışmalarda her zaman ürünlerimizin kalitesi kadar elemanlarımızın güler yüzü de etkili olmaktadır. Beşiktaş organik yumurta satışı için müşterilerimizin ilk talep anından son teslimat anına kadar her aşamada kaliteli hizmet sunmak adına ekibimiz itinalı olarak çalışmalarını yapmaktadır.

Güvenilir ürün kalitemiz ile tezgâhlara ulaşacak olan yumurtaların tüketiminde yüksek kalite elde edilmesini sağlamaktayız. Bunun için özel üretimler ve gerekli kontroller sağlanarak müşterilerimize ulaşan yumurtanın yüksek kalitede olmasını sağlayarak çalışmalarımızı yapmaktayız. Sektöre girdiğimiz ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz standartlarımıza göre hareket ederek her durumda müşteri memnuniyeti ön planda tutan firmamız profesyonel hizmet vermektedir.

Organik Yumurta Dağıtım Ağı

Yumurtanın üretiminden dağıtımına kadar geçen süreçte firmamız sizlere en iyi sonuçları almanız adına hizmet vermektedir. Market ve şarküterilere sunduğumuz günlük ve taze organik yumurta satış ve dağıtım ağımız ile Beşiktaş gibi İstanbul’un her noktasına zamanında ulaşım sağlamaktayız.

Geniş dağıtım ekibimiz ve araçlarımız ile günlük olarak hazırlanan yumurtaların kolayca ulaştırılmasını ve sorunsuz teslimat yapılmasını sağlayarak müşterilerimiz daha profesyonel bir çalışma ile sonuç alması için çalışıyoruz.

Toptan organik yumurta dağıtımında sorun yaşamadan uzun soluklu çalışmak isteyenler Hedef yumurta firmamız ile yapacakları çalışmadan memnun kalacaklardır. Bunun garantisini sizlere sunduğumuz için bizlerle detaylı olarak görüşerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası