Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Ümraniye Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Ümraniye Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta üretiminden dağıtımına kadar firmamız her aşamada itinalı olarak çalışmalarını yürüttüğü için daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlayacak şekilde hizmetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Ümraniye organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız sayesinde bu bölgedeki taleplere en kısa sürede geri dönüş yapmaktayız.

Hizmetlerimiz için belirlemiş olduğumuz standartlara göre hareket etmek için her işimizde önceliğimiz kaliteli ve gerçek organik yumurta üretimi, kaliteli ambalajlama ve paketleme işlemi yapmak ve tam zamanında sorunsuz teslimat yapmaktır. Hedef yumurta olarak uygun fiyat ile kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Gelişen durumları takip ve güler yüzlü hizmet sunmakta işimizin bir diğer parçasıdır.

Organik Yumurtanın Üretim Alanı

Yumurta üretiminde tavukların yaşam alanları etkili olduğundan bu konuda yapılacak alanın uygun olarak ayarlanması gerekir. Bu nedenle firmamız yaptığı işlerde gerçek organik yumurta satışını yapmak için alanın tavukların doğal yaşamına uygun olmasını sağladığı şekilde üretimlerden elde edilen yumurtaların satışını yapmaktadır.

Organik yumurta besin değeri yüksek olduğu için her yaştan insanın günlük ihtiyaçlarının büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Bu nedenle gerçekten her yönü ile doğru üretim yapılmış olması tüketimi ile etkisinin tam olarak alınması sağlanmış olunur. Yumurtanın taze olması da besin değerlerini etkilediği için günlük üretimler ile dağıtım yapılarak bu sayede daha kaliteli sonuçlar elde edilir.

Ümraniye Organik Yumurta Dağıtımı

Hedef yumurta firmamız İstanbul’un her yerine yaptığı dağıtım ağı ile sizlere kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Ümraniye organik yumurta dağıtım hizmetimiz bu bölgedeki market ve şarküterilerin ihtiyacı olan günlük organik yumurta tedarikini sağlamaktadır. Kendi araçlarımız ile oluşturduğumuz dağıtım ağımızı planlı olarak yürüterek bu şekilde sorunsuz sonuçlar almaktayız.

Özenle yapılan ambalajlama sonrasında dağıtıma çıkartılan yumurtalar daha güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Çatlak veya kırılma olması yumurtanın riskli olmasına neden olduğundan bu konuda firmamız itinalı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Toptan yumurta satışında kaliteli sonuçları uygun fiyatlar ile almak isteyenler için hedef yumurta firmamız kesintisiz hizmet vermektedir. İletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası