Hizmet Bölgelerimiz

Silivri Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Silivri Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Silivri Toptan Yumurta

Silivri, İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biridir. Geniş yüz ölçümü ile oldukça büyük bir alanda bulunmaktadır. İlçenin bir kıyısı komple denizle kaplı olduğu için sahil şehri olarak da adlandırılır. Sınırları içerisinde bulunan plajları sayesinde özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği bölgelerden biridir.

İstanbul'un büyük ilçelerinden birisi olsa da bölgede ağaçsız bitki örtüsü görülmektedir. Sınırları içerisinde 19 mahalle yer almaktadır. Tarihli izlerini taşıyan eserleri ile de ilgi gören ilçelerden biri olarak dikkat çekmektedir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren Hedef yumurta firmamız gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında kaliteli ve günlük yumurta seçeneğini müşterilerine güvenilir hizmet sunmaktadır.

Doğal Ve Kaliteli Yumurta Satışı

Yumurta satışında firmamız toptan olarak yapmış olduğu satışlar sayesinde güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktadır. Profesyonel ekibimizle sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde istediğiniz her durumda taze ve günlük yumurta alım yapabilirsiniz. Özellikle doğal yumurta tüketmenin faydaları insan vücudunda saymakla bitmediğinden günlük olarak tek edeceğiniz yeteri miktarda ki yumurtanın sağlığınız için etkisi azımsanmayacak düzeydedir.

Yumurta kemik gelişimine etki ettiği için özellikle çocuklarda tüketilmesi gereken besin değerleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda diş, deri ve gözler üzerinde de etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle her gün yeteri kadar tüketilmesi gerekir. Doğal ve organik yumurta alımı için sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetimiz sayesinde istediğiniz gibi sonuç alabilirsiniz.

Kaliteli Toptan Satış Ve Dağıtım

Yumurta alımında doğal ve sağlıklı yumurta seçimi yapmak isteyenler için firmamız kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Taleplerinize göre adresinize teslim edilecek olan yumurtaların üretim aşamasından dağıtım aşamasına kadar gerekli bütün kontrolü tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu sayede her zaman sağlıklı ve kaliteli seçimler yapmanıza yardımcı olunmaktadır.

Profesyonel ekibimizle sunmuş olduğumuz hizmetleri sayesinde müşterilerimizin her zaman memnun kalacağım kaliteli en iyi şekilde ulaştırmaktayız. Satış işlemleri sonrasında geniş araç filomuz ile yapmış olduğumuz dağıtım işlemi sayesinde tam zamanında teslimat hizmeti sunmaktayız. İşimizde önceliğiniz her zaman müşterilerimiz olduğu için buna uygun şekilde belirlemiş olduğumuz Kalite standartlarında hizmet vermekteyiz.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası