Hizmet Bölgelerimiz

Ataşehir Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Ataşehir Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Ataşehir Toptan Yumurta

Ataşehir İstanbul Anadolu yakasında yer alan ilçelerden yalnızca biridir. Konumu ve statüsü sayesinde bölgenin dikkat çeken ilçeleri arasında yer almaktadır. 17 mahallesi bulunan ilçe yüz ölçümü ile inşaat ve emlak alanında son yıllarda daha yoğun talep gören bölgelerden olmuştur.

Daha sonradan Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’a bağlı olan mahallelerin ilçenin sınırlarına dahil edilmesi ile büyümeye devam etmiştir. Bölgede boş arazimin olması da aynı zamanda buradaki halkın doğayla iç içe yaşamasını sağlamaktır. Firmamız Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yumurta toptancıları arasında özellikle köy, organik ve doğal yumurta seçenekleriyle günlük ve kaliteli seçimler yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Yumurta Tüketiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yumurta içerisinde vitamin, mineral ve protein değerleri bulunduğundan özellikle her yaşta tüketimi ile sağlıklı besin kaynakları arasında yer almaktır. Bu durumda yumurtanın doğru tüketimi nasıl olmalıdır? Bilmeniz sağlıklı şekilde tüketmenize yardımcı olacaktır. Yumurta daha az kalori ve doygunluk hissi sağladığından diyet yapanlar tarafından da tercih edilmektedir.

Yumurtayı tüketirken haşlayarak tüketmeniz özellikle içerisinde bulunan besin değerlerini vücudunuza tam olarak geçmesini sağlayacaktır. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır. Yumurtanın aşırı derecede haşlanması veya az haşlanması sağlıksız durumların ortaya çıkmasına neden olacağından yeteri kadar tam kıvamında haşlama yapılması gerekir.

Yumurta Hangi Alanlarda Kullanılır?

Yumurta hammadde olarak kullanıldığı gibi direk olarak da tüketilebilir. Geniş kullanım alanına sahip olması özellikle besin değerlerini yüksek olmasının yanı sıra pek çok farklı alanda etkili kullanım imkanı sunmasından kaynaklanmaktadır. Bu durumda yumurtanın kullanım alanları nelerdir? Merak ediyorsanız istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir besin kaynağıdır.

Yumurtanın iç kısma yemeklerde kullanıldığı gibi direk olarak da tüketilebilir. Aynı zamanda kabuğu pek çok farklı alanda toz halinde veya olduğu şekilde kullanılabilir. Bu nedenle kabuklarını atmak yerine saklayarak temizledikten sonra toz haline getirebilir veya olduğu şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle kabuğunda bulunan protein oranı sıvılar ile karıştırılarak tüketildiğinde vücudun daha sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası