Hizmet Bölgelerimiz

Arnavutköy Toptan Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Arnavutköy Toptan Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Arnavutköy Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta yüksek besin değeri ile kahvaltıların vazgeçilmezi olurken aynı zamanda hamur işlerinde de sıklıkla hammadde olarak kullanılmaktadır. Yoğun talep gören bir ürün olması nedeni ile firmamız satış ve dağıtımını yapmaktadır.

Arnavutköy toptan yumurta satış ve dağıtım ile bu semtteki pastane, fırın, börekçi, restoran veya otel gibi üretim alanı devamlı işleyen işletmelere hizmet vermekteyiz. Taleplerinize göre hazırlanan yumurtaların dağıtım aşamasında saat ve tarihi aksatmadan teslimat yapmaktayız.

Taze ve Güvenilir Yumurta Dağıtımı

Müşterilerimiz için her zaman kaliteli hizmet vermek adına taze ve günlük yumurta seçimi yapmaktayız. Özel olara veteriner kontrolünde yapılan yumurta üretim alanlarından toplanan yumurtaların dağıtıma hazır hale getirilmesi ile sizlere taze olarak ulaşmasında etken olmaktayız.

Toptan hizmet verdiğimiz için talep edilirken buna uygun üretim alanları bulunan müşterilerimiz ile çalışma yapmaktayız. Güvenilir hizmet almak isteyenler için kurulduğumuz ilk günden itibaren deneyimli ve çalışma hevesi olan ekibimiz ile en kaliteli şekilde sizlere yardımcı olmaya devam etmekteyiz.

Zamanında Teslimli Dağıtım

Talep ettiğiniz miktarda yumurtayı Arnavutköy de istediğiniz adrese aksama olmayacak şekilde ulaştırıyoruz. Üretimin aksamaması için bu konuda dağıtım ekibimiz her firmaya yetişecek şekilde planlama ile dağıtım yapmaktadır.

Yeterli kapasitemiz sayesinde toptan yumurta satışı ve dağıtımında aranılan bir isim olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bizden talep ettiğiniz şekilde kaliteli sonuçlar almanız için hizmetimizin her aşamasında itina ve dikkat işimizin bir parçası olmaktadır.

Hizmetlerimizde değerlerimize uygun hareket etmek adına her zaman daha ileri giderek sizlere güvenilir ve taze yumurta dağıtımı yapmaktayız. 

Kaliteli Ve Profesyonel Paketleme

Yumurtaların hassas bir yapıya sahip olması taşıma sırasında kırılma gibi sorunları ortaya çıkmasına neden olacağından bu konuda paketleme için uzman hizmet vermekteyiz. Profesyonel olarak yapılan paketleme sayesinde daha güvenle taşıma işlemi yapılır ve adresinize kadar gelen yumurtalarda sorunsuz teslim edilir.

Firmamız sizlere yalnızca toptan yumurta satışı yaptığı için daha uygun fiyatlar ile toplu olarak üretimde kullanacağınız kadar alımı daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası