Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Fatih Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Fatih Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Vitamin, mineral ve protein açısında yüksek değere sahip olan yumurtanın güvenle tüketilmesi için organik olmasına dikkat edilmesi gerekir. Özellikle kahvaltıların vazgeçilmezi olan yumurtanın diğer öğünlerde de kullanımı yaygındır. Hedef yumurta firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kalite standartlarına göre hizmet vermektedir.

Fatih organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz ile market ve şarküteri gibi satış yerlerine hem taze hem de yüksek kaliteli organik yumurta satışı yapmaktayız. Üretilen yumurtaların size ulaşmasına kadarki süreçte firmamız profesyonel olarak yaptığı çalışmaları ile her zaman kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Yumurta bizim işimiz olduğundan önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olmuştur.

Fatih Organik Yumurta Satışı

Yumurta içerdiği vitamin ve mineraller ile kemik gelişimi, diş sağlığı, göz sağlığı ve daha pek çok etkisi bulunur. Bu nedenle çocuklarda ve yetişkinlerde kullanıldığı gibi bebekler içinde organik yumurta kullanıma uygundur. Üretim aşamasından sizlere ulaşana kadar organik yumurtanın işlem sürecinde gerekli kontrollerin yapılması ile kaliteli sonuçlar alınmaktadır.

Yumurtanın üretimi için tavukların beslenmesi, yaşam alanları ve diğer etkenler önemlidir. Bu nedenle üretim aşamasında yapılan işlemler organik yumurta kalitesini de belirler. Bu konuda firmamız gerekli kontrollerin uzman kişiler tarafından yapılması ile standartlara uygun olarak üretimi yapılan yumurtanın satışını toptan olarak yapmaktadır. Tavukların doğal koşullarında yaptıkları yumurtlama ile daha kaliteli ve güvenli olarak organik yumurta üretimi yapılır.

Organik Yumurtanın Kullanımı

Yumurtanın besin değerlerinin tam olarak alınabilmesi için pişirme işleminin doğru şekilde yapılması gerekir. Bu nedenle özellikle alınacak olan yumurtaların doğal olarak üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Organik yumurtanın günlük olarak paketlenmesi ve dağıtımının yapılması ile müşterilerimizin daha iyi sonuçlar almasını sağlamaktayız.

Fatih organik yumurta toptan satış hizmetimiz sayesinde market ve şarküteri gibi alanlarda günlük olarak yapılan satışlar için gereken organik yumurtanın tedarikini sağlıyoruz. İşimizi her zaman daha kaliteli olarak yapmak için ürünlerimizin kalitesi önemlidir. Organik yumurtada kaliteyi müşterilerimize sunmak adına çalıştığımız için her durumda iyi sonuç almak isteyenler firmamız ile çalışabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası