Hizmet Bölgelerimiz

Şişli Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Şişli Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Şişli Toptan Yumurta

Şişli, İstanbul Avrupa yakasında yalan ilçelerden biri olarak özellikle tarihi alanları ile yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Denize kıyısı olmayan ilçelerden biri olduğu için deniz sevenlerinle tercih etmediği bölgelerden biridir. Özellikle için sınırları içerisinde yer alan sanatsal alanlar sanatseverlerin buraya daha rağbet göstermesine neden olmaktadır.

İlçenin sınırları içerisinde 25 mahallesi bulunmaktadır. Yüz ölçümü bakımından geniş bir ilçe olduğundan özellikle burada yaşayanların taleplerini karşılayacak konut alanına sahiptir. Her geçen gün artan nüfusu alanda devam eden yapılaşma sayesinde yeterli imkana sahip olmaktadır.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren Hedef yumurta firmamız gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında her zaman kaliteli ürün seçenekleri ile dikkat çekmektedir.

Güvenilir Hizmet Anlayışı

Yumurta gıda sektöründe dikkat edilmesi gereken yüksek besin içeriğine sahip olan besin kaynakları arasında yer almaktadır. Özellikle taze ve günlük olarak tüketilmesi içerisinde bulunan yüksek besin değerinin insan vücuduna fayda sağlamasını etkilediğinden önemlidir. Firmamız sunmuş olduğu kaliteli yumurta seçenekleriyle toptan alım yapmak isteyenlerin taleplerini karşılamaktadır.

Özellikle gerçek organik yumurta nedir? Diye merak ediyorsanız tamamen doğal ortamda yaşayan ve doğal yemlerle beslenen yumurtaların horozlu olarak üretmiş olduğu yumurta seçeneğidir. Bu nedenle daha yüksek besin içeriğine sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda içerisinde katkı maddesi bulunmadığından daha sağlıklı bir seçenek oluşturmaktadır. 

 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2022 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası