Hizmet Bölgelerimiz

Sancaktepe Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Sancaktepe Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Sancaktepe Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Hedef yumurta olarak toptan taleplerinize karşılık vermek adına kesintisiz hizmet sunmaktayız. Yeni kurulan firmamız ile kısa zamanda hızla yol almayı başardık ve müşterilerimiz ile yolumuza aynı şekilde devam etmekteyiz.

Sancaktepe toptan yumurta satış ve dağıtım ile bu bölgedeki taleplerinizi karşılamaktayız. Günlük olarak yapılan üretimlerden hazırlanan yumurtalarımızı taze olarak elinize ulaştırmak adına bütün ekibimiz ile planlı ve kaliteli bir çalışma ile sizlere en iyi sonuçları almanız için yardımcı olmaktayız. Firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmetleri ile tercih edilmektedir.

Şimdilik İstanbul içinde olan satışlarımız firmamızın bu yolda emin adımlar ile ilerlemesi sayesinde Türkiye geneline de açılacaktır.

Günlük Kaliteli Üretim

Hedef yumurta olarak hizmetlerimize başladığımız ilk andan itibaren yapacağımız bütün işlemleri hesaplayarak ve bunun için gerekli olan kapasiteyi belirleyerek yola çıktık. Bu sayede kısa sürede büyük bir yol kat ederek şu anki durumunuza gelmiş bulunmaktayız.

Yaptığımız üretimden dağıtıma kadar bütün aşamalarda bizim için öncelik kalite ve müşteri memnuniyetidir. Günlük ve taze yumurta üretimi sayesinde sizlere sunduğumuz toptan satışlarımız ile taze olarak yumurta kullanımı elde etmenizi amaçlamaktayız. Bizlerle çalışmanız durumunda talep ettiğiniz sayıda günlük olarak elde edilen yumurtaların tarafınıza ulaşmasını sağlamaktayız.

Sunduğumuz bütün hizmetler boyunca güler yüzlü ekibimiz daha kaliteli ve saygılı bir hizmet almanız için çalışmaktadır. Sancaktepe de bulunan müşterilerimiz her gün taze ve kaliteli yumurta taleplerinizi bizlere kolayca ileterek sonuç alabilirler.

Geniş Dağıtım Ağı

Hizmet alanımız İstanbul içi olduğu için Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan bütün semtlerde dağıtım hizmeti sunmaktayız. Hangi bölgeden taleplerinizi bize iletirseniz buna göre günlük dağıtım ağımız ile istediğiniz saatte teslimat yapılır.

Yeterli araç kapasitemiz sayesinde yapılan taleplere göre planlama yapılarak bu şekilde gün içinde istenen saatlerde teslimatını yapmaktayız. Aksama olmaması şirketimizin sizlere sunduğu ve sağladığı değerler arasında yer aldığı için bu konuda ekibimiz son derece dikkatli davranarak tam zamanında adrese talep edilen sayıda yumurtanın taze bir şekilde teslim edilmesini sağlamak adına çalışmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası