Hizmet Bölgelerimiz

Maltepe Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Maltepe Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Maltepe Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta satış ve dağıtım alanında hizmet veren firmamız toptan satışlar yapmaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına yaptığımız çalışmalarımız ile ihtiyaç duyulan sayıda yumurtanın hızlı ve taze olarak ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Geniş araç kapasitemiz ve yeterli miktarda üretimimiz ile müşterilerimizin Maltepe toptan yumurta satış ve dağıtım için taleplerini yerine getirmekteyiz. Bu sayede günlük üretim için ihtiyacınız olan yumurtayı firmamızdan en hızlı şekilde temin edebilir ve güvenle üretiminizde kullanabilirsiniz. Bütün aşamalarımız kontrol altında yapıldığından en iyi sonucu sizlere sunmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Toptan yumurta tedariki konusunda oluşan açığı kapatma adına İstanbul’da hizmet vermeye başladık. Firmamız yumurta satış ve dağıtım işinde yeni olsa da kısa zamanda etki yaratmayı ve kaliteli hizmetleri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Yaptığımız çalışmalarımızda hizmet alanlarımız şunlardır;

  • Marketlere,
  • Pastaneler,
  • Fırınlar,
  • Börek imalathaneleri,
  • Kafeler,
  • Restoranlar,
  • Oteller,
  • Pasta imalatı yapanlardır.

Bu alanlardaki ihtiyacı karşılamak adına belirlediğimiz bölgede hizmet vermekteyiz. Taze ve günlük yumurtanın toptan olarak satılması için oluşturduğumuz kapasitemiz ile çalışma yapmaktayız.

Profesyonel Ve Kaliteli Hizmet

Hizmetlerimizde asla vazgeçmediğimiz nokta kalitedir. Yumurtaların taze olması ve güvenilir hizmet sunmamız müşterilerimizin daha kaliteli sonuçlar almasını sağlayacağı için bizim açımızdan son derece önemlidir.

Yumurta çabuk bozulan bir ürün olduğundan taze olarak adresinize teslim edilmesi için her aşamanın hızlı olarak yapılması gerekir. Aynı zamanda hassas olması ve kolayca kırılması da oluşan ziyanın artmasına neden olabileceği için bu konuda her aşamanın itinalı olarak yürütülmesi firmamız için önemlidir.

Paketleme İşlemi

Toptan satışlarımız için 30’lu veya 15’li olarak hazırladığımız kolilere dikkatle konulan yumurtalar kaliteli malzemeler ile paketlenerek bu şekilde daha kaliteli sonuçlar alınması sağlanır. Yapılan bu işlemin doğru şekilde tamamlanmadı dağıtım ağında sorunların önlenmesinde etkili olmaktadır.

Deneyimli ekibimiz tarafından yürütülen bu aşama sonucunda paket içerisinde bulunan yumurtalar sorunsuz olarak adrese teslim edilir. Geniş dağıtım ağımız bu konuda çalışan ekibimizin dikkati sayesinde aksama olmadan en iyi şekilde devam etmektedir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası