Hizmet Bölgelerimiz

Gaziosmanpaşa Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Gaziosmanpaşa Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Gaziosmanpaşa Toptan Yumurta

Gaziosmanpaşa, İstanbul Avrupa yakasında yer alan küçük yüz ölçümüne sahip ilçelerden biridir. 1963 yılında ilçe haline getirmiş olan bölge Esenler, Eyüp, Bayrampaşa ve Sultangazi ilçeleri ile komşudur. Bölgede her geçen gün nüfusun artması aynı zamanda trafik sorunu da artmasına neden olmaktadır. İlçe sınırları içerisine tramvay hattı bulunduğundan özellikle turistlerin ilgisini çekmektedir.

İlçede ekonomi esnaf ve dış üretim faaliyetleri doğrultusunda sağlamaktadır. Gecekondu yaşantısının yoğun olarak yaşandığı bölgeler arasında yer alan Gaziosmanpaşa son yıllarda yaşanan değişimler ile gelişmiş ve modern yapılarak kavuşmuştur.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren hedef yumurta firmamızın doğal yumurta toptancıları arasında her zaman taze ve günlük yumurta seçeneğe ile hizmet vermektedir.

Doğal Yumurtanın Kalitesi

Firmamız doğal yumurta toptancılığı yaptığından doğal yumurta ihtiyacımızı karşılamak adına sizlere taze ve günlük yumurta seçeneği ile hizmet verilmektedir. Klasik yumurta seçeneklerine göre doğal yumurtanın farkı tamamen doğal olarak üretilmesidir. Yani içerisinde herhangi bir katkı maddesi olmadığından tüketimi daha sağlıklı ve kaliteli sonuçlar elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde kaliteden ödün vermeden hizmet verdiği için doğal veya organik yumurta taleplerine göre taze ve günlük toplanan yumurtaların dağıtıma çıkartılmasını sağlamaktadır. Her gün yapılan taleplere göre üretim aşamasında dağıtıma sunulan yumurtalar daha kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. İşimizin sorumlulukların farkında olduğumuz için de önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Adrese Teslim Toptan Yumurta Dağıtımı

Firmamız hizmet bölgesinde yapmış olduğu satışlar ile müşterilerin talepleri doğrultusunda kendi araçları ile adrese teslimat yapmaktadır. Bu sayede yumurta ihtiyacımızı karşılarken adresinize teslim edilecek olan yumurtaları daha kısa süre içerisinde teslim alarak kullanabilirsiniz. Firmamız doğal ve sağlıklı yumurta seçimi yapmak isteyenlerin tercih edebileceği kalitede yumurta seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Adresinize teslim edilecek olan yumurtaları dağıtım ekibimiz planlı şekilde tam zamanında teslim ettiğinden beklemek zorunda kalmadan istediğiniz saatte teslim alabilirsiniz. Ekibimiz hizmetimizin her aşamasında itinalı ve dikkatli çalışma yaptığından sorun yaşamadan talep ettiğiniz şekilde firmamızdan günlük ve taze yumurta alımı yapabilirsiniz.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası