Hizmet Bölgelerimiz

Tuzla Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Tuzla Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Tuzla Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta günümüzde besin değeri nedeni ile yoğun talep gören ve kahvaltıların vazgeçilmezi olan besin kaynağıdır. Aynı şekilde hamur işlerinin de aranan hammaddeleri arasında bulunduğu için yoğun talep alan ve talepleri karşılamak adına toptan satışı yapılan bir üründür.

Hedef yumurta olarak Tuzla toptan yumurta satış ve dağıtım alanında sizlere en iyi sonucu alacağınız şekilde taze ve günlük yumurta hizmeti sunmaktayız. Hizmet alanımız şimdilik İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olduğundan bu bölgelerde bulunan müşterilerimiz ile kesintisiz olarak çalışmaya devam etmekteyiz.

Hizmet Verdiğimiz Üretim Alanları

Yumurta satış ve dağıtımda belirlemiş olduğumuz alanlar pastane, fırın, börekçi, restoran, kafe, pastacılar ve oteller gibi devamlı üretim yapan ve yumurta kullanımı yoğun olan yerlerdir. Yola çıktığımız ilk andan itibaren çizdiğimiz bir yolumuz vardı ve bu yolda kalitemizden ödün vermeden ilerlemekteyiz.

Doğal koşullarında yumurtlama yapıldığı için besin değeri yüksek ve kaliteli sonuçlar alınmaktadır. Hedef yumurta olarak başladığımız bu hizmet alanında bizim önceliğimiz müşterilerimiz olduğu için bütün ekibimiz ile en doğru sonucu verecek şekilde itinalı çalışmalar yapmaya devam etmekteyiz.

Günlük Üretim Alanı

Doğal yemlerle beslenen tavuklardan elde edilen yumurtaların güvenle ve taze olarak elinize ulaşması için çalışıyoruz. Kaliteli hizmet için en önemli nokta olan yumurtaların seçimlerinde taze ve günlük olarak işlem yapmaktadır.

Yumurtanın çabuk bozulan bir besin kaynağı olması nedeni ile daha kaliteli sonuçlar alınması adına firmamız bu konuda hassas davranarak hem kaliteli hem de taze olarak yumurtaların sizlere ulaşmasını sağlayacak bir planlama ile çalışmalarını yapmaktadır.

Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet

Sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin daha kaliteli hizmet almasını sağlamak bizim amacımızdır. Bunun için geniş dağıtım ağımız ile talep ettiğiniz toptan alımlarda kendi araçlarımız ile taze yumurta dağıtımını adresinize kadar yapmaktayız.

Günlük toplanan yumurtalar size aynı gün içinde teslim edileceği için bu konuda sorun yaşamadan güvenle kullanabileceğiniz seçeneklerle satış yapıyoruz. Her talebiniz için aynı döngü tekrarlandığı için sorunsuz üretim alanında kullanabileceğiniz bir hizmet alabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası