Hizmet Bölgelerimiz

Başakşehir Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Başakşehir Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Başakşehir Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta besinlerimiz arasında yüksek besin değerine sahip olması nedeni ile kullanılmaktadır. Kahvaltılarda kullanıldığı gibi hamur işlerinin yapım aşamasında da sıkça tercih edilir. Süsleme yapmak amacı ile haşlanarak da kullanılmaktadır.

Yoğun kullanımı bulunan pastane, fırın, otel, restoran, pastane, pastacılar ve kafeler gibi işletmeler için Başakşehir toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetini Hedef yumurta olarak vermekteyiz. Toptan yaptığımız satışlarımız ile uygun fiyat seçeneğini sizlere sunmaktayız. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her durumda yeterli miktarda talep edebilirsiniz.

Toptan Yumurta Satışı

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren yalnızca toptan yumurta satış ve dağıtım işlemi yapmaktadır. Bu nedenle belirlemiş olduğumuz alanlarda hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmak adına çalışmaktayız. Güler yüzlü ekibimiz ile yaptığımız çalışmalardan daha yüksek verim almaktayız.

Taze ve günlük olarak üretilen yumurtaları sizlere ulaştırmak adına yaptığınız taleplere göre 30’lu veya 15’i kolilerde hazırlanan yumurtaların dağıtımını kendi araçlarımız ile yapmaktayız. Aksama olmadan istediğiniz saatte adresinize getirdiğimiz yumurtalarımız ile üretimde sorun yaşamadan kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Tam Zamanında Teslimat

Firmamız ile hizmete başlarken belirlemiş olduğumuz değerlerden ödün vermeden aynı şekilde ve üzerine daha iyisini yapmak adına yaşanan gelişmelere ayak uydurarak çalışmaktayız. Belirlediğimiz değerlerimiz arasında tam zamanında teslimat seçeneğimizde yer alıyor.

Bizler müşterilerimizi mağdur etmemek adına onların talep ettikleri gün ve saatte adreslerine sorunsuz teslimat yapacak şekilde planlamalar ile çalışmaktayız. Bu sayede sizlerin üretimini aksatmadan kaliteli sonuçlar almanızda yardımcı olmaktayız.

Araçlarımız ile adresinize ulaşım sağlanması için ekibimiz yeterli sayıdaki araç ile günlük dağıtım yapmaktadır.

Kolileme Aşamasında İtina

Yumurtaların ne kadar hassas olduğunu ve kırılmak durumlarının söz konusu olduğunu bildiğimiz için paketleme aşamasında itinalı olarak çalışma yapılmasını sağlamaktayız. Kolilere yerleştirilen yumurtaların güvenli taşınabilmesi için paketlemenin kaliteli olarak yapılması gerekir. Bu nedenle bu konuda personelimizde gerekli özeni göstermektedir.

Yumurtaların taşıma ve dağıtım sırasında daha güvenli bir şekilde işleme tabi tutulması için paketleme aşamasının dikkatli yapılması gerektiğini bilerek bu şekilde en kaliteli malzemeleri kullanarak işlem yapmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası