Hizmet Bölgelerimiz

Beyoğlu Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Beyoğlu Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Beyoğlu Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Toptan yumurta sektörüne girdiğimiz ilk günden itibaren belirlediğimiz standartlara uygun şekilde kaliteli hizmet sunmaktayız. Önceliğimiz müşterilerimiz olduğu için ürünlerimizin kaliteli ve dağıtım aşamasına kadar gelen süreçte her zaman daha iyisini yapmak adına itinalı çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Gerçek organik yumurta için güvenilir hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimiz her zaman sorunsuz karşılık almaktadır.

Hedef yumurta firmamız Beyoğlu organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağı ile bu bölgedeki talepleri karşılayarak günlük ve taze dağıtımını sağlamaktadır. Üretim aşamasında gerekli kontrollerin sağlanması ve gerçek organik yumurta üretimi ile istediğimiz gibi etkili ve yüksek verimli sonuçlar elde ederek müşterilerimize kaliteyi sunuyoruz.

Organik Yumurtanın Faydaları Nelerdir?

Yumurtanın sağlıklı beslenme alışkanlığı olan herkes tarafından tüketimi oldukça fazladır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken tüketilecek olan yumurtanın organik olmasıdır. Satışa sunduğumuz organik yumurta hizmetimizde kalitemiz bizim aynamızdır. Yumurta içerdiği besin değerleri ile insan vücudun farklı faydalar sağlamaktadır.

  • Göz ve diş sağlığında etkilidir.
  • Kemik gelişiminde etkisi vardır.
  • Çocuklarda büyümeye yardımcı olmaktadır.
  • Saç ve deri üzerinde etkisi sayesinde maske yapılabilir.
  • C vitamini emilimini arttırır.
  • Elzem amino asitlerin vücuda girişini sağlar.
  • Sindirim ve solunum sistemini düzenler.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirerek dışarıdan gelecek zararlara karşı vücudu korur.

Organik Yumurta Toptan Satış

Yumurtanın taze ve günlük olarak satış ve dağıtımını yapan firmamız ile çalışan müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti sunmak adına kesintisiz olarak çalışmaktayız. Gerçek organik yumurta satış ve dağıtım ağımız ile gün içinde her müşteriye talep ettiği saatlerde ulaşarak sorunsuz hizmet almasını sağlamaktayız.

Firmamız yalnızca toptan satış yaptığı için market ve şarküteri gibi alanların günlük satış için ihtiyaç duydukları yumurtanın teminini sağlıyoruz. Özel alanlarda üretilen organik yumurtanın besin değeri daha yüksek olduğundan bu konuda her talebi karşılamak için aynı kalitede yumurtaların satışı yapmaktayız.

Uygun fiyat seçeneği ile hizmet almak isteyenler hedef yumurta firmamızı tercih ederek her zaman yüksek verimli hizmet alabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası