Hizmet Bölgelerimiz

Bayrampaşa Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bayrampaşa Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bayrampaşa Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta kolay kırılan ve oldukça yüksek besin değerlerine sahip olan bir üründür. Yaygın kullanımı olan yumurtanın doğal olarak üretilmiş olması son derece önemlidir. Bu sayede içerisinde buluna besin değerlerinden faydalanmak mümkün olur.

Hedef yumurta olarak Bayrampaşa toptan yumurta satış ve dağıtımı için sizlere doğal ve taze yumurta seçeneğini sunmaktayız. Özel alanlarda veteriner kontrolünde yapılan üretimlerimiz ile tedarik ettiğimiz yumurtanın taze bir şekilde sizlere ulaşmasını sağlayacak şekilde hizmet vermekteyiz. Bu sayede her ihtiyaç duyduğunuz durumda daha hızlı teslimat talep ederek sorun yaşamamış olursunuz.

Günlük Ve Taze Yumurta Satışı

Firmamız bu alanda sunduğu kaliteli hizmet için en önemli nokta olan yumurtaların seçimlerinde taze ve günlük olarak işlem yapmaktadır. Bu sayede alacağınız yumurtaları taze teslim alarak güvenle kullanmanız sağlanmaktadır. Tam kapasiteli ile müşterilerimizin yapmış olduğu taleplere yeterli şekilde dönüş yapmaktayız.

Kaliteli toptan yumurta satış ve dağıtım işlemleri için yaşanan gelişmeleri takip ederek ve hizmetlerimizi nasıl geliştireceğimizi araştırarak daha iyi sonuçlar almak adına olduğumuz yolda ilerlemekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Yumurta satışında toptan hizmet verdiğimiz için üretim alanında toplu alım yapacak işletmeler ile çalışmaktayız. Pastane, fırın, pastacılar, börekçiler, oteller, restoranlar veya kafeler hizmet alanlarımız arasında yer almaktadır. Bu sayede yeterli miktarda yapılan günlük dağıtımlarımız ile üretim alanında ihtiyaç duyulan yeterli miktarda alım yapılmasını sağlamaktayız.

Hedef yumurta olarak başladığımız bu hizmet alanında bizim önceliğimiz müşterilerimiz olduğu için bütün ekibimiz ile en doğru sonucu verecek şekilde itinalı çalışmalar yapmaya devam etmekteyiz.

Satış Ve Dağıtım Aşamaları

Toptan yumurta satışı için pazarlama, satış ve dağıtım aşamalarında uzman olan elemanlarımız ile profesyonel olarak çalışma yapmaktayız. Bu sayede müşteri kapasitemizi her geçen gün arttıracak alanımızda en iyi hizmeti vermek adına yenilikçi ve girişimci ruhumuz ile çalışmaktadır.

Bizim için yumurta üretim aşaması satışını yapacağımız ürünün kalitesini belirlediği için bu aşamalar kontrol altında yapılmaktadır. Doğal yemlerle beslenen tavuklardan elde edilen yumurtaların güvenle ve taze olarak elinize ulaşması için çalışıyoruz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2022 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası