Hizmet Bölgelerimiz

Çekmeköy Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Çekmeköy Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Çekmeköy Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Hassas yapısının yanı sıra çabuk bozulan yumurtanın taze olarak satışa sunulması daha kaliteli şekilde tüketilmesini sağlar. Yumurtanın insan vücuduna olan etkileri ve faydaları sayesinde günlük yeterli olarak tüketimi yapılması halinde vitamin, mineral ve protein oranlarında yararlanılabilir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunduğumuz hizmetlerimiz ile müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız. Çekmeköy organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile en kaliteli şekilde sonuç almak isteyenlere kesintisiz olarak yardımcı olmaktayız.

Gerçek organik yumurta üretimi ile sizlere daha yüksek besin değerine sahip yumurtaların satışını yapıyoruz. Market ve şarküterilerin günlük taleplerini karşılayan firmamız toptan satış yapmaktadır.

Organik Yumurtanın Tercih Edilmesinin Faydaları

Yumurtanın tüketimi için doğru ve güvenilir seçim yapılması oldukça önemlidir. Bu nedenle yapılacak alımlarda gerçek organik yumurta alınması besin değerlerinden tam olarak faydalanılmasına yardımcı olur. Hedef yumurta olarak satışa sunduğumuz yumurtaların doğal yaşam alanlarında beslenen ve yaşayan tavuklardan elde edilmesi ile yüksek kalitede satış yapmaktayız.

Çocukların kemik gelişimine faydası olması için organik olan yumurtaların tüketilmesi gerekir. Horozlu yani döllenmiş olan yumurta tüketimi ile içerisindeki vitamin, mineral ve proteinin vücuda geçmesini sağlamaktadır. Günlük ihtiyaçların büyük bir kısmını karşılayan yumurtanın kabuğunda da aynı şekilde çinko ve demir bulunduğundan atmak yerine kullanımı ile etkili sonuçlar elde edilebilir.

Çekmeköy Organik Yumurta Satışı

Kurulduğumuz ilk günden itibaren toptan yumurta satışlarımız ile bu alanda oluşan talepleri en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız. Çekmeköy organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız bu bölgede de her bölgede olduğu gibi yapılan talepleri karşılayacak şekilde yapılmaktadır.

Organik yumurta alımında güvenilir seçim yapmak isteyenler için gerekli kontrolleri sağlanmış olan yumurta satışlarımız ile gerçek organik yumurta satışı yapıyoruz. Yeterli kapasitemiz ile her müşterimizin sorun yaşamadan istediği tarih ve saatte yumurtalarını teslim alması bizim için önemli olduğundan buna göre hareket ediyoruz.

Uygun fiyat seçeneği ile gerçek organik yumurta temini elde etmek isteyenler Hedef Yumurta firmamız ile uzun soluklu bir çalışma için arayabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası