Hizmet Bölgelerimiz

Pendik Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Pendik Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Pendik Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta yoğun talep alan ve son yıllarda mutfak alanında sıklıkla tercih edilen bir besin kaynağıdır. Taleplerde oluşan açığı kapatmak adına Pendik toptan yumurta satış ve dağıtım alanında firmamız toptan hizmeti ile yer almaktadır.

İstanbul hizmet alanımız olduğu için her semte satışımız bulunmaktadır. Taze ve günlük olarak ulaştırdığımız yumurtalarımız veteriner hekim kontrolünde üretildiği için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ayrıca gerekli bütün belgelerimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmak adına kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Bu sayede kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaya devam etmekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Firmamız toptan satış yaptığı için bu alanda üretimde yumurta kullanılan işletmeler ile çalışmaktayız. Çalıştığımız alanlarımız; pastaneler, fırınlar, börek imalathaneleri, kafeler, restoranlar, oteller ve pasta imalatı yapanlardır.

Yalnızca toptan İstanbul içi satışlarımız bulunduğu için buna uygun olan müşterilerimiz ile düzenli bir çalışma sağlayarak kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktayız. Biz yaptığımız işin verdiği sorumlulukların bincinde olduğumuz için daha hassas ve itinalı bir süreç ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Taze Ve Kaliteli Yumurta Satışı

Hedef yumurta olarak çalışma alanımızda yumurtalarımızın taze ve günlük olarak sizlere ulaşmasını sağlamaktayız. Pendik bölgesinde yapılan taleplere geri dönüş yaparken kontrol altında yapılan yumurta üretiminden elde edilen yumurtalar ile hazırlanan koliler ile sizlere ulaşım sağlıyoruz.

Özenle kolilere konulan yumurtalar daha güvenli bir şekilde taşınır. Özellikle çabuk kırılabilen kabukları nedeni ile bu şekilde günlük toplanan yumurtaların daha korunaklı olarak ulaşımı sağlanmış olunur. Sunduğumuz hizmetin her aşaması bizim için ayrı önem taşır ve bu nedenle dikkat ve özverili çalışma işimizin bir parçasıdır.

Pendik Zamanında Teslim

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet verdiğimiz için bu bölgelerden taleplerini ileten müşterilerimize planladığımız şekilde tam zamanında geri dönüş yapmaktayız. Siparişinizin geleceği tarih ve saati belirtmeniz bunun için yeterli olmaktadır.

Dağıtım ekibimiz Pendik bölgesi içinde aynı hassasiyeti göstererek sorunsuz teslimat yapmak adına çalışmaktadır. Aksama olmaması için yeterli kapasite ile hizmetlerimizi kendi araçlarımız ile dağıtıma çıkartarak teslimatını sorunsuz olarak yapmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası