Hizmet Bölgelerimiz

Beykoz Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beykoz Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beykoz Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta satışı ve dağıtımı konusunda Hedef yumurta firmamız yalnızca toptan satış yapmaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semte hizmetimiz bulunmaktadır. Talep edilen sayıda yumurtanın dağıtımını da kendi araçlarımız ile yapmaktayız.

Zahmetsiz yumurta alımı yapmak isteyen müşterilerimiz için Beykoz toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetimiz ile bu bölgede de her bölgede olduğu gibi kaliteli sonuçlar alınmasını sağlayacak şekilde ekibimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Toplu alımlar sayesinde günlük ihtiyacınız olan yumurtayı her gün taze olarak temin etmiş olursunuz.

Satış Ve Hizmet Alanlarımız

Firmamız toptan satış ve dağıtım yaptığı için pastane, pastacılar, fırın, börekçi, oteller, kafe ve restoranlar gibi toplu miktarda alım yapacak olan işletmelere hizmet vermektedir. Üretim alanında devamlı olarak ihtiyaç duyulması nedeni ile taze ve günlük olan yumurtaların dağıtımını taleplerinize göre yapmaktayız.

Firmamız ile görüşme yaparak yeterli olacak miktarda yumurtayı satın almanız durumunda dağıtım işlemleri de firmamız tarafından adresinize istediğiniz tarih ve saatte yapılmaktadır. Üretimin aksamaması adına firmamız bu konuda oldukça hassas hareket etmektedir.

Güvenilir Ve Kaliteli Hizmet

Yumurta satış ve dağıtım alanında toptan hizmet verdiğimiz için yumurtaların kalitesinden ve tazeliğinden emin olunarak çalışmalar devam ettirilmektedir. Güler yüzlü personelimizin her aşama hakkında sizlere yardımcı olmak adına itinalı ve özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Bu alanda yeni bir firma olsak da sunduğumuz güvenilir hizmetlerimiz ile İstanbul da kısa sürede aranan isimler arasında yer almayı başardık. Kalitemizden ödün vermeden hizmetlerimize aynı şekilde devam ederek yapılan gelişmeleri de takip etmekteyiz. Bu sayede daha iyisini sunmak adına çalışmalarımızı geliştirmekteyiz.

Aynı Gün İçinde Teslimat

Talep etmeniz durumunda dağıtım bölümümüz ile aynı gün içinde de hizmet vermekteyiz. Toptan dağıtım ve satış alanında en iyi şekilde ve kaliteli sonuçlar almanız adına firmamız itinalı hareket etmektedir.

Beykoz da bulunduğunuz adrese istediğiniz sayıda yumurtanın teslimatı istediğiniz saatte yapılacağı için üretimde aksaklık olmadan kullanımı mümkün olmaktadır. Dağıtıma çıkan yumurtalarımız taze ve günlük olarak seçilir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası