Hizmet Bölgelerimiz

Bakırköy Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Bakırköy Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Bakırköy Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurtanın kaliteli olması için içerisindeki besin değerlerinin yüksek olması gerekir. Bu nedenle organik yumurta doğal koşullarda yaşayan ve doğal yemler ile beslenen tavukların horozlu olarak yumurtlaması ile elde edilir. Yapılan kontroller sayesinde bu üretimin her aşaması incelenerek en doğru şekilde sonuç alındığından emin olunarak satışa sunulur.

Bakırköy organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz sayesinde bu bölgedeki müşterilerimize kesintisiz olarak yardımcı olmaktayız. Tam kapasiteli çalışmalarımız ile İstanbul’un her yerine dağıtım hizmetimiz bulunmaktadır.

Market ve şarküteri gibi satış alanlarına organik yumurta satışımız ile tedarik imkanı sunuyoruz. Her zaman taze ve gerçek organik yumurta üretimi ile güvenilir hizmet almanız için çalışıyoruz.

Organik Yumurtanın Besin Değerleri

Yumurtanın içerisinde vitaminler, mineraller ve protein bulunması tüketimi ile alınacak olan faydalarında sağlıklı olunmasına yardımcı olmasını için etkendir. A, B, D ve E vitaminleri içeren organik yumurta C vitamini içermese de C vitamininin emilimini arttırmaktadır.

Vitaminler açısından zengin olan yumurtanın içerisinde aynı zamanda protein ve minerallerde olması insan sağlığı açısından etkisini arttırmaktadır. Demir ve çinko bakımında zengin olan yumurtanın doğru şekilde tüketimi de bu durumda oldukça önemlidir.

Elzem amino asit içermesi sayesinde de insan vücudunda bulunmayan bu proteinin vücuda girmesine yardımcı olan yüksek değerleri olan bir besin kaynağıdır.

Kaliteli Ve Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Bizim önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olduğu için yaptığımız işin kalitesini ürünlerimizin kalitesi belirlemektedir. Kaliteli ürünler ile her zaman güvenilir hizmet sunarak bu şekilde geniş organik yumurta dağıtım ağımız ile müşterilerimize ulaşmaktayız.

Güler yüzlü ekibimiz ile tanıştığınızda her aşamada daha etkili ve yüksek verimli hizmet alarak bu şekilde uzun soluklu çalışmalarımıza sizlerde bizlerle birlikte yol alabilirsiniz. Beraber yürüdüğümüz bu yolda müşteri memnuniyetini sağlamak adına bütün ekibimiz ile birlikte çalışmaktayız.

Uygun fiyat seçeneği ile kaliteli sonuçlar almak isteyenler Hedef yumurta firmamız ile kesintisiz olarak çalışmak adına bizlerle iletişime geçerek bu şekilde daha detaylı görüşme yaparak sonuç alabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası