Hizmet Bölgelerimiz

Çekmeköy Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Çekmeköy Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Çekmeköy Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta günlük kullanımda sıkça tercih ettiğimiz bir besin kaynağıdır. Yüksek protein oranı sayesinde tüketimi insan vücuduna fayda sağlamaktadır. Özellikle taze ve günlük olması içeriğinin etkili bir şekilde vücuda geçmesine yardımcı olmaktadır.

Hedef yumurta firmamız bu nedenle sizlere sunmuş olduğu hizmetlerle günlük ve taze yumurta seçeneği üzerinden alım yapmanızı sağlamaktadır. Çekmeköy toptan yumurta satış ve dağıtım konusunda bilmemiz kısa sürede ilerleyerek siz değerli müşterilerimize en iyi sonucu alacak şekilde yardımcı olmaktadır.

Girişimci Ruhumuz İle Hızlı Yükseliş

Firmamız yumurta satış ve dağıtım için toptan hizmet vermektedir. Bu sayede adımlarınıza toplu olarak daha uygun fiyat seçeneği ile alma olanağını sizlere sunmaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası hizmet alanımız olduğundan bulunduğunuz her semtten taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Firmamız yalnızca toptan satış yaptığı için perakende satışımız bulunmamaktadır. Pastane, pastacılar, otel, restoran, börekçi, fırın veya cafe gibi yoğun üretim alanı olan işletmelere günlük yumurta hizmetimiz bulunmaktadır.

Uygun fiyat üzerinden alım yapmak isteyenler için kaliteli hizmetlerimiz ve bu alanda hızlı ilerleyişimiz tercih nedeni olabilir.

Profesyonel Kolileme

Yumurtaların daha güvenli bir şekilde adresinize ulaşması ile ilk aşamasından teslimat aşamasına kadar her bir ayrıntı düşünülerek hareket etmekteyiz. Bu sayede daha kaliteli sonuçlar alarak her durumda ihtiyaçlarınızın karşılanması ile taze yumurta kullanabilirsiniz.

Üretim alanında yüksek kaliteli üretim için kullanılan malzemelerinde taze olması beklenir. Bunun bilincinde olduğumuz için müşterilerimizin taleplerini karşılarken günlük ve taze yumurtalarımız ile hizmet vermekteyiz. Bütün ekibimiz çalışma hevesi ve isteği ile dolu olduğundan bizim işimiz öncelikli olarak sizlerin memnuniyeti olmaktadır.

Çekmeköy Hızlı Dağıtım

Çekmeköy’de bulunan müşterilerimiz ile İstanbul da bulunan diğer bütün müşterilerimizde olduğu gibi tam zamanında teslim sözümüzü tutuyoruz. Mağdur olmamanız adına verdiğimiz saat ve tarihte adresinizde olmaktayız.

Yeterli dağıtım ağımız ile bütün müşterilerimiz ile aynı özeni göstererek üretimin aksamaması adına tam zamanında ve gününde teslimat işlemi yapmaktayız. Bu sayede sorun yaşamamanız ve güvenilir hizmet almanız için tercih edebileceğiniz hizmeti sizlere sunmaktayız.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası