Hizmet Bölgelerimiz

Büyükçekmece Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Büyükçekmece Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Büyükçekmece Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Hedef yumurta olarak girdiğimiz toptan yumurta satışında sizlere en kaliteli şekilde yardımcı olmak adına kaliteli yumurta üretimi ve seçimi ile elinize ulaşacak olan yumurtanın taze olmasına dikkat ederek dağıtım yapmaktayız. Büyükçekmece toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimizin olduğu semtlerden yalnızca biridir.

Firmamız İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Bu sayede bulunduğunuz bölgeye üretimde kullanmak için ihtiyaç duyduğunuz yumurtaları taze ve günlük olarak almanızı sağlıyoruz. Yeterli kapasitemiz ile talep ettiğiniz miktarda yumurtayı adresinize istediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

Yumurta Nedir?

Yumurta besin kaynaklarımız arasında özellikle kahvaltılarda tercih ettiğimiz tavukların ürettiği bir besin kaynağıdır. Aslında yumurtanın amacı içerisinde bulunan ve civciv oluşmasını sağlayan yapının kabul ile korunmasıdır.

Ancak içerdiği besinler nedeni ile insan vücudunda önemli etkili bulunmaktadır. Özellikle doğal ve taze yumurta tüketimi bu besinlerden en iyi şekilde yararlanılmasını sağlar. Bu nedenle Hedef yumurta olarak bu alanda yaptığımız işte sizlere her zaman taze ve günlük yumurta seçeneğini sunarak daha kaliteli sonuçlar almanızı sağlamaktayız.

Kaliteli Ve Profesyonel Hizmet

Kısa zamanda yaptığımız çalışmalarımız ile toptan yumurta satış ve dağıtım alanında en iyi sonucu vererek yükselmeyi başardık. Çizdiğimiz yolda daha geliştirdiğimiz hizmetlerimiz ile müşterilerimize daha da hızlı ve kaliteli sonuçlar sunmak adına gelişmeye devam ediyoruz.

Yola çıktığımız ilk andan itibaren çizdiğimiz bir yolumuz vardı ve bu yolda kalitemizden ödün vermeden ilerlemek adına çalışmalarımızı bu yönde geri dönüş alacak şekilde planladık. Alanında en iyi olan ekibimiz çalışmaya hevesli ve güler yüzlü olduğundan her aşamada başarıyı yakaladık.

Hızlı Dağıtım İşlemi

Firmamız pastane, fırın, pastacılık, börekçi, otel, restoran veya kafe gibi üretimi olan alanlara toptan satış yapmaktadır. Müşterilerimizin talep ettiği tarih ve saatte aksama yaşanmadan teslimat yapmak bizim işimiz. Bu konuda yeterli hassasiyeti göstererek çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Üretim alanında aksaklık olmasının müşterilerimizin işlerinde etkisini bildiğimiz için bunun bilinci ile işlemlerimizi planlayarak dağıtım ağını kurmaktayız. Dağıtım elemanlarımızda bu konuda hassas davranarak tam zamanında teslimat yapılmasını sağlamaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası