Hizmet Bölgelerimiz

Bağcılar Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Bağcılar Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Bağcılar Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Tavukların yumurtlaması ile elde edilen yumurtaların içerisinde bulunan besin değerleri insan vücudunda etkili ve sağlıklı sonuçlar ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Vitaminler, mineraller ve protein bakımından zengin olan yumurtanın taze ve günlük olması halinde besin değeri yüksek olurken zamanla bayatlaması durumunda besin değerini kaybetmektedir.

Bağcılar organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile market ve şarküteri gibi günlük satış yapan yerler ile çalışmaktayız. Yumurta satışlarımız yalnızca toptan olduğundan perakende satışlarımız bulunmamaktadır. Uygun fiyat seçeneğimiz sayesinde her durumda kaliteli ve uyguna hizmet almak isteyenlerin tercihi olarak yolumuza kesintisiz olarak devam eden bir firmayız.

Organik Yumurtada Kaliteli Üretim

Yumurta üretiminde tavukların doğal ortamlarında beslenmeleri ve doğal yemleri tüketmeleri yumurtanın kalitesini de etkilemektedir. Ayrıca horozlu yumurta yani döllenmiş yumurtanın besin değeri yüksek olduğundan bu konuda yapılan üretimin her aşamasının takip edilmesi gerçek organik yumurtanın üretilmesini sağlamaktadır.

Doğal ve gerçek organik yumurta üretimi sayesinde müşterilerimize sunduğumuz yumurtaların güvenilirliği ve kalitesinden emin olarak satışını yapmaktayız. Yeterli kapasitemiz sayesinde toptan olarak yaptığımız satışlarımızda müşteri taleplerini karşılayarak bu şekilde daha verimli ve güvenle kullanım olanağına yardımcı olmaktayız.

Yüksek besin değerine sahip olması için üretim aşamasında gerekli kontrollerin sağlanması ile her bir yumurtanın aynı kalitede üretimi sağlanmış olur ve bu durumda satışlarımızda müşterilerimizin daha yüksek değere sahip alım yapması sağlanmış olmaktadır.

Hedef Yumurta Hizmet Standartlarımız

Sektöre giriş yaptığımız ilk günden bugüne belirlemiş olduğumuz standartlarımıza göre kesintisiz çalışma yapmaktayız. Organik yumurta toptan satış ve dağıtım işimizde belirlemiş olduğumuz standartlarımız;

  • Organik yumurtada kaliteli ürün sunmak,
  • Kaliteli malzemeler ile doğru şekilde ambalaj ve paketleme işlemi yapmak,
  • Tam zamanlı olarak her adrese teslimat yapmak,
  • Uygun fiyatla kaliteli ürün satışı yapmak,
  • Gelişmeleri takip ederek daha yüksek verimli hizmet vermek,
  • Güler yüzlü ve saygılı şekilde hizmet vermektir.

Hedef yumurta firmamız ile uzun soluklu çalışmalarda her zaman kaliteli sonuçlar alacağınız için firmamız ile görüşme yaparak hizmet alabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası