Hizmet Bölgelerimiz

Tuzla Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Tuzla Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Tuzla Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta yüksek besin değeri içermesi nedeni ile insanların sağlık amacı ile tükettikleri bir besin kaynağı olarak hayatımızda yer edinmiştir. Yüksek besin değeri ile üretim yapılması tüketimi sonucunda vücudun ihtiyacı olan besin değerlerinin tam olarak vücuda geçmesini sağlar. Organik yumurta üretiminde yapılması gereken bazı işlemler daha kaliteli yumurtaların elde edilmesine yardımcı olur.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası hizmet alanlarımızı oluşturduğu için Tuzla organik yumurta toptan satış ve dağıtım da bu ağın bir parçasıdır. Bu bölgede bulunan marker ve şarküteri gibi günlük satış yapan yerler için oluşturduğumuz satışlarımız sayesinde taze ve günlük organik yumurta dağıtımını sağlıyoruz.

Yumurtanın Organik Olduğundan Nasıl Emin Olunur?

Yumurtanın besin değerinin yüksek olması için organik ve doğal koşullarda yetişen tavuklardan elde edilmiş olması gerekir. Organik yumurta satış ve dağıtım işlemleri için seçtiğimiz kaliteli üretimler ile güvenilir hizmet sunmaktayız. Yumurtanın organik olduğundan emin olmak istediğinizde güvenilir yerleri tercih etmeniz gerekir.

Ayırt etmesi zor olduğundan aldığınız yumurtanın kalitesine güvenmeniz yeterli olacaktır. Bu konuda doğal yaşam alanlarında yaşayan tavukların doğal beslenmesi ile daha yüksek besin değerine sahip olan yumurtalar elde edilir. Gerekli kontrollerin yapılması ile elde edilen yumurtanın kalitesinden emin olduğumuz için bu konuda satışlarımızda kaliteli bir şekilde yapılarak sizlerin profesyonel hizmet almasını sağlıyoruz.

Organik Yumurtada Kaliteli Hizmet

Hedef yumurta olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren işimizde her zaman kaliteyi elden bırakmadan yolumuza devam ediyoruz. Her hizmet seçeneğimizde olduğu gibi organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimizde de kalitemizden ödün vermeden çizmiş olduğumuz çizgide ilerlemeye devam ediyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimiz sayesinde kaliteyi uygun fiyata almak isteyenlerin tercihi olmaktayız.

Farklı sayılarda kolilere konularak hazırlanan yumurtaların dağıtım ağını geniş ekibimiz ile yürüterek bu sayede daha kaliteli sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Yumurtanın hassas olması ve çabuk bozulabilmesi nedeni ile firmamız bu konudaki sorumluluğun bilincinde olarak her aşamayı itinalı bir şekilde yürütmektedir. Sizlerde uygun fiyat ile kaliteli hizmet almak için bizleri tercih edebilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası