Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kadıköy Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kadıköy Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta besin değerleri açısından kullanımı oldukça yaygın olan ve insan vücuduna olumlu etkili olan bir besin kaynağı olması nedeni ile sıklıkla kullanılmaktadır. Taze ve günlük yumurta satışlarımız ile Hedef yumurta olarak sizlere bu besin değeri yüksek olan ürüne ulaşma imkanı sağlamaktayız.

Firmamız Kadıköy toptan yumurta satış ve dağıtım hizmeti ile bu bölgedeki talepleri en iyi şekilde karşılamaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası hizmet alanımız olduğundan her semte aynı şekilde hizmetimiz bulunmaktadır. Taze olarak elinize ulaşacak olan yumurtalarımızı güvenle kullanabilirsiniz.

Toptan Yumurta Satışı

Firmamız bu sektöre girdiği ilk günden itibaren yalnızca toptan yumurta satış ve dağıtım işlemi yapmaktadır. Müşterilerimizin toptan alımlarında taze ve günlük yumurtalar ile kaliteli kullanım elde etmelerine yardımcı olmak adına çalışmaktayız.

Yeterli kapasiteyi yakalamak adına üretimlerimizi de buna uygun şekilde arttırarak talep edilen miktarın günlük olarak dağıtıma çıkartılmasını sağlamaktayız. Uygun fiyat seçeneklerimiz toptan alımlar ile daha yüksek sayıda alım yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Toptan alımlarda kaliteli sonuçları uyguna almak isteyenlerin tercihi olarak yolumuza aynı kalitemizden şaşmadan devam etmekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Firmamız toptan yumurta satış ve dağıtım işlemi yaptığı için bu alanda üretimde yumurta kullanılan işletmeler ile çalışmaktayız. Çalıştığımız alanlarımız; pastaneler, fırınlar, börek imalathaneleri, kafeler, restoranlar, oteller ve pasta imalatı yapanlardır.

Toplu halde satış yaptığımız için bu alanlarda devamlı üretim için gerekli olan yumurtanın gün içinde tedarik edilmesi konusunda etkin olarak rol almaktayız. Yaptığımız çalışmalar sayesinde aldığımız geri dönüşler bu alanda doğru hareket ettiğimiz ve müşterilerimizin taleplerini karşılarken kalitemizden ödün vermediğimizi bizlere ispatlamaktadır.

Kadıköy Bölgesinde Hızlı Dağıtım

Yeterli dağıtım ağımız ile bütün müşterilerimize aynı özeni göstererek üretimin aksamaması adına tam zamanında ve istenildiği gibi gününde teslimat işlemi yapmaktayız. Yeterli araç kapasitemiz ve elemanlarımız ile oluşturduğumuz dağıtım ağımız bu konuda istediğimiz sonucu almanızı sağlamaktadır.

Her bölge için oluşturduğumuz ekibimiz ile zamanda aksama olmadan ve sorun yaşanmadan paketlenen yumurtaların istenilen sayıda taze olarak teslimatını yapmak adına itinalı çalışmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2022 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası