Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

İstanbul Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

İstanbul Toptan Yumurta

İstanbul Türkiye’nin en hızla gelişen metropol şehirlerinden biridir. 39 ilçesi bulunan şehir iki ayrı yaka halindedir. Ortasından geçen Marmara denizi üzerine kurulmuş olan köprüler sayesinde karayolu üzerinden iki yakaya ulaşım sağlanırken aynı zamanda deniz üzerinden de ulaşımı mümkündür. Her iki yakada yer alan havaalanları sayesinde havayolu ile olduğu gibi aynı zamanda tren yolu ile de ulaşım sağlanmaktadır.

Denize kıyısı olan şehir bu yönü ile olduğu kadar tarihi alanları ile de yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çeken bir şehirdir. Sanayi alanında gelişmiş olan bölgelerden biridir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına hizmet veren Hedef Yumurta firmamız yumurta toptancıları arasında yer almaktadır.

Yumurta Tüketiminin Önemi

Yumurta içerisinden bulunan besin değerleri sayesinde sağlıklı beslenmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Özellikle yumurta nedir? Diye düşünenler içerisinde bulunan embriyonun gelişmesi için gerekli olan her türlü değerin içerisinde bulunduğu dış alanı kabuk ile sarılı olan yuvarlak şekildeki cisimlerdir. Tavuk yumurtası aynı zamanda insanlar için yüksek değerlere sahip olan besin kaynağıdır.

Yumurta geniş kullanım alanına sahip olan besin değerlerimizden biri olduğu kadar özellikle iç ve dış alanı ile kullanılmaktadır. Ham madde olarak, haşlanarak veya pişirilerek tüketildiği gibi çiğ olarak da tüketimi mümkündür. Ancak çiğ tüketimi sırasında hastalıkların vücuda direk olarak geçme riski bulunduğundan dikkatli olunması gerekir.

Çiğ Yumurta Tüketilir Mi?

Yumurta tüketiminde tercih ettiğiniz yollar oldukça önemlidir. Bu nedenle yapacağınız işlemler ile yumurtayı sağlıklı olarak tüketebileceğiniz gibi aynı zamanda zararlı olmasına da neden olabilirsiniz. Bu durumda çiğ yumurta tüketilmesi sağlığa zararlı mıdır? Diye merak edenler özellikle yumurta içerisinde bulunan vitamin, mineralleri direk alacakları gibi bakteri veya hastalıkları da alacakları için zararlı olabilir.

Yumurtayı özellikle yeterli süre boyunca haşlayarak tüketmeniz daha sağlıklı olacağından bu konuda tam kıvamında pişirmeye özen göstermeniz gerekir. Çiğ yumurta tüketirken kabuk üzerinde bulunan mikroplar, bakterilerde vücudunuza geçeceği için sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güvenilir yumurta alımı yapmanız sağlıkla tüketmeniz için önemlidir. Organik ve doğal yumurta tüketimi daha sağlıklı olmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası