Hizmet Bölgelerimiz

Başakşehir Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Başakşehir Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Başakşehir Toptan Yumurta

Başakşehir 2008 yılında diğer ilçelerden ayrılarak ilçe haline gelmiş olan ve Avrupa yakasında yer alan ülkelerden biridir. İlçenin sınırları içerisinde bulunan azatlı baruthanesi en dikkat çekici tarihi alanlarından biridir. İlçenin sınırları içerisinde demir yolu da bulunduğundan karayolu veya demiryolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanacak olan yerler arasında bulunmaktadır.

Her ne kadar gelişmiş olsa da ilçenin bir bölgesi tamamen ormanlarla kaplı olduğu için özellikle yeşil olan tutkusu olanlar için gezilip görülecek olan İstanbul ilçeleri arasında yer almaktadır. Bölgede çok sayıda bitki örtüsünün bulunduğundan özellikle bu yönden de dikkat çekmektedir.

Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde yumurta toptancıları arasında her zaman kaliteli ve sağlıklı seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olmaktayız.

Organik Yumurtada Kaliteli Seçim

Organik yumurta tüketiminde özellikle dikkat edilmesi gereken nokta güvenilir adreslerden alım yapılmasıdır. Bu nedenle gerçek organik yumurta  olarak sizlere sunulmaktadır. Toptan satışlarda talepleri karşılayacak şekilde üretim alanından günlük olarak adresinize gönderim yapılmaktadır. Bu sayede bir daha kaliteli ve güvenmedik edeceğiniz yumurta alımı yapabilirsiniz.

Tamamen organik ortamda özgürce dolaşan ve doğal yemlerle beslenen tavuklardan üretimi yapılan yumurtaların uygun koşullarda paketlenerek adresinize ulaştırılması sayesinde daha kaliteli ve yüksek besin değerine sahip olan yumurta tüketimi elde edebilirsiniz. Tamamen doğal olması özellikle ihtiyaçlarınızı daha kaliteli yumurta tercihleri ile karşılamanızı sağlamaktadır.

Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım

Firmamız organik yumurta satış ve dağıtım konusunda profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Bu sayede ihtiyaçlarınıza karşılamak adına talep ettiğiniz sayıda yumurta adresinize tam zamanında teslim edilmektedir. Üretim aşamasından teslimat aşamasına kadar her türlü ayrıntıya dikkat edilerek çalışma yapılmaktadır. Bu sayede arzu ettiğiniz gibi kaliteli hizmeti almanıza yardımcı olunmaktadır.

Toptan organik yumurta üretim alanında teslimat aşamasına kadar gerekli bütün kontroller sağlanarak sizlere ulaştırmaktadır. Her zaman günlük ve taze ürün satışı yapıldığı için güvenle tüketebileceğiniz yumurtalı mı yapmanıza imkan sağlanmaktadır. Doğal yemler ile beslendiği için tavukların üretmiş olduğu yumurtaların besin değerleri oldukça yüksektir. Özellikle çocukların gelişimi konusunda ihtiyaç duydukları besin değerlerini karşılayacak seçenek olarak tercih edilmektedir.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası