Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Ümraniye Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Ümraniye Toptan Yumurta

Ümraniye, İstanbul Anadolu yakasında yer alan köy ve yöre geleneklerine bağlı kalmış nadir ilçelerden biridir.  Bölgede kentleşme yönünde ilerlemeler olsa da özellikle bölge halkı gelenek ve görenekleri muhafaza etmiştir. İçin sınırları içerisinde 35 mahalle yaramaktadır. Geniş yüz ölçümüne sahip olan ilçelerden biri olsa da bölgede yeşillik alan oldukça fazladır.

Yapısal alanda özellikle fazlaca boş arazinin olması bölgeye yatırım yapılmasına imkan sağlamaktadır. Her ne kadar kentleşme ilerlemiş olsa da bölge özellikle doğaseverler tarafından görülecek yerler arasında bulunmaktadır.

Hedef yumurta firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında her zaman kaliteli ve günlük yumurta satışı yapmaktadır.

Doğal Ve Kaliteli Yumurta Satışı

Yumurta alımda güvenilir tercihler yapmak isteyenler için firmamız kaliteli doğal yumurta satışı yapmaktadır. Tamamen doğal yaşam ortamlarında yaşayan ve doğal yemler ile beslenen tavuklardan elde edilmiş olan horozlu yumurta seçenekleri ile sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamız toptan yumurta satışı yaptığından müşterilerin taleplerine göre günlük olarak üretim alanından satışa sunmaktadır.

Sağlıklı beslenmek için doğal seçimler yapmak isteyenlerin tercih edebileceği markalarımız arasında doğal yumurta özellikle üretim aşamasında gerekli bütün kontrollerin yapılması sayesinde her zaman kaliteli ve güvenilir bir tercih olmaktadır. Profesyonel ekibimizle sunduğumuz hizmetin her aşamasını takip ederek müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmeti

Geniş araç filomuz ile doğal yumurta satışı sonrasında adresinizi tam zamanlı olarak teslimat yapılmaktadır. Sevkiyat aşamasında özellikle profesyonel ekibimiz planlı bir şekilde dağıtım yaptığından her müşterinin talep ettiği saatte adresine ulaşım sağlamaktadır. Yumurtaların dağıtım sırasında kırılması veya çatlaması gibi sorunlar oluşmaması için dikkatli bir şekilde bu süreç yürütülmektedir.

İçerisinde bulunan vitaminler, mineraller ve protein kaynağı sayesinde yumurta her yaşta insanın tüketebileceği kaliteli besin seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle her zaman daha kaliteli ve güvenilir tercihler yapmanız için firmamız kalite standartlarına göre hizmet sunmaktadır. Bu alanda profesyonel olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin sayesinde işimizin sorumluluklarını bilerek müşterilerimizin her zaman en iyi sonuçlar elde etmesi için yeterli kapasitemiz ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası