Hizmet Bölgelerimiz

Sultangazi Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Sultangazi Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Sultangazi Toptan Yumurta

Sultangazi İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biridir. 2008 yılında kurulmuş olan ilçenin geçmişi oldukça yenidir. Gaziosmanpaşa’ya bağlı olarak bulunan 14 mahallenin ve bunun yanı sıra Eyüp ve Esenler'e bağlı olan bir mahallenin de sınırların içine katılması ile ilçe haline gelmiştir. Yüz ölçümüne bakıldığında ilçe diğer ilçelere göre 19. sırada yer almaktadır.

İlçe eğitim alanında da gelişmiş olduğundan sınırları içerisinde pek çok farklı eğitim kurumu yer almaktadır. Toplamda 15 mahallesi bulunmaktadır. Özellikle gelişmeye devam eden ilçelerden olduğu için ulaşım konusunda da kolay seçenekleri bulunmaktadır.

Kaliteli hizmet almak isteyenler için sunmuş olduğu kaliteli hizmetiyle firmamız hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında yer almaktadır.

Doğal Yumurta Nedir?

Günümüzde özellikle doğal ve organik seçimler yapmak isteyenlerin tercihi ettiği yumurta seçenekleri daha yüksek besin değerine sahip olduğu için sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Bu noktada doğal yumurta nedir ve nasıl üretilir? Diye merak edenler doğal adlandırması sayesinde yumurtanın tamamen doğal ortamda üretildiğini anlayabilirler. Ancak özellikle güvenilir satış noktalarının tercih edilmesi bu noktada önemlidir.

Tamamen doğal olması için hazırlanmış olan ortam içerisinde yaşayan tavuklar doğadan toplanan doğal yemler ile beslenmektedir. Özellikle yemler içerisinde farklı maddelerin bulunması yumurtanın tadının ve kalitesini daha iyi olmasını sağlamaktadır. Pul biber, gluten, soya soda, mısır gibi pek çok farklı madde tavukları sunulan yem içerisine katılarak yumurtanın yapısına geçmesi sağlanmaktadır.

Günlük Yumurta Satışı

Firmamız günlük olarak toplanan yumurtaların satışını ve teslimatını yapmaktadır. Bu sayede doğal yumurta günlük satışı ile sizleri tamamen doğal ve kaliteli olanını da seçeneğini ulaştırmaktadır. Geniş araç filomuz hizmet bölgemizde talepleri karşılamak adına yeterli olacak şekilde belirlenmiştir.

Taze ve günlük yumurta almak isteyenler için toptan olarak yaptığımız satışlar sayesinde ihtiyaçları karşılamaktayız. Hizmetlerinizden yararlanmak isteyenlerin firmamız ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır. Bu sayede talep ettiğiniz gün içerisinde sizlere dağıtım ekibimiz tarafından talep ettiğiniz kalitede yumurta seçenekleri taze olarak teslim edilmektedir.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası