Hizmet Bölgelerimiz

Tuzla Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Tuzla Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Tuzla Toptan Yumurta

Tuzla, İstanbul Anadolu yakasının en uç noktasında yer alan ilçelerinden biridir. Bölge özellikle emlak konut alanında gelişmeleri ile yatırımcıların rağbet gösterdiği bölgelerden biri haline gelmiştir. Tuzla özellikle sınırları içerisinde yer alan Türkiye'nin en büyük tersanesi ile dikkat çekmektedir. Denize kıyısı bulunan ilçenin özellikle sahili deniz keyfini çıkartmak için tercih edilecek bölgelerden biridir.

İlçenin sınırları içerisinde 17 mahalle bulunmaktadır. Zamanla gelişmeye devam eden içenin özellikle sahil kesiminde yer alan marinası ve eğlence alanları dikkat çekmektedir. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistin dikkatini çeken ilçelerden biridir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında yer alan Hedef yumurta firmamız her zaman taze ve günlük yumurta tedarik ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Sağlık Beslenmede Yumurtanın Etkisi

Hem besin değeri hem de doygunluk hissi vermesi nedeniyle yumurta özellikle sabah kahvaltılarının vazgeçilmezdir. Taze ve günlük olarak tüketeceğiniz yumurtanın insan sağlığında etkileri saymakla bitmez. Öncelikle kemik gelişimi üzerinde olumlu etkileri olduğundan çocuklar için tüketim oldukça önemlidir. Bu nedenle günlük olarak yeteri miktarda çocukların yumurta tüketmesine dikkat edilmesi gerekir.

Yumurtanın haşlanarak tüketilmesi içerisindeki besin değerlerinin direk olarak vücuda geçmesini sağladığından özellikle tüketilirken bu noktaya dikkat edilmesi gerekir. Yumurta alımlarında tercih edeceğiniz yumurtanın kalitesi ve tazeliği daha sağlıklı tüketim imkanı sağlaması açısından önemlidir. Bu nedenle her daim güvenilir satış noktalarının tercih edilmesi gerekir.

Yumurtanın Kabukları Nasıl Değerlendirilir?

Yumurta farklı şekillerde hazırlanıp tüketilecek bir besin kaynağı olduğu gibi aynı zamanda yumurtanın kabuğu içi kadar demir ve çinko taşıdığından kullanılabilir. Yumurtayı kırdıktan sonra yumurta kabukları kullanılabilir mi? Diye düşünüyorsanız elde etmiş olduğunuz kabukları farklı şekillerde farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Çocukların kemik gelişimi üzerinde etkili olan demir ve çinko oranı oldukça yüksek olduğundan kabuklar toz haline getirilerek sıvılar ile tüketilebilir. Bu sayede içerisinde bulunan çinko ve demiri vücuda alma imkanı elde edebilirsiniz. Ancak bu noktada özellikle kabuklarını iyice yıkanması ve temizlenmesi dış yüzeyinde bulunan mikropların veya hastalık yapıcı bakterilerin arındırılması için önemlidir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası