Hizmet Bölgelerimiz

Beylikdüzü Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Beylikdüzü Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Beylikdüzü Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Tavuk yumurtası içerdiği besinler sayesinde insan vücudu üzerinde sağlıklı etkilere sahiptir. Bu nedenle günlük olarak yeterli sayıda yumurta tüketimi insanların sağlıkları açısından faydalı bir seçim olmaktadır. Organik yumurta doğal yumurta olması nedeni ile daha yüksek besin değerine sahip olarak kullanımı ile istenilen etkiyi sağlamaktadır.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası hizmet verdiğimiz bölgeleri oluşturmaktadır. Beylikdüzü organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız bu bölgedeki talepleri karşılayacak şekilde planlı olarak hizmet vermektedir. Yumurtalarımız gerçek organik yumurta olduğundan sunduğumuz her alanda güvenle tüketimi sağlanmaktadır. Market ve şarküteri gibi günlük satışı bulunan alanlarla çalışmaktayız.

Yumurta Hakkında Bilinmeyenler

Yumurta devamlı tüketilen bir besin kaynağı olmasına rağmen bilinmeyen pek çok bilgi nedeni ile de yanlış saklama ve tüketmeye neden olabilir. Yumurtanın alımından saklamasına ve tüketimine kadar farklı dikkat edilecek noktaları bulunmaktadır. Organik yumurta da bu aşamada daha taze ve güvenle tüketilmesi için dikkat edilmesi gereken bir seçenek olmaktadır.

  • Yumurtanın buzdolabında saklanması taze alma süresini etkilemektedir.
  • Yumurtanın kabuğunda çok sayıda por bulunması nedeni ile bulunduğu alandaki kokular içerisine girebilir.
  • Yıkanması durumunda üzerindeki koruyucu tabaka çıkacağı tazeliği daha kısa sürede geçecektir.
  • Taze yumurtanın sarısı ve beyazı birbirine karışmaz.
  • Taze yumurta kırıldığında dağılmayacağı için kabuğa yapışmaz.

Organik Yumurtanın Dağıtım Aşaması

Tam kapasite ile çalıştığımız için sorun yaşamadan sonuç almaktayız. Günlük dağıtımlarımız ile her gün taze olarak organik yumurtanın adreslerinize ulaşmasını sağlamak amacı ile kadromuz ile itinalı bir çalışma yürütmekteyiz. Talep ettiğiniz saatte teslimat yapmadan önce ambalajlama aşamasında kullandığımız kaliteli malzemeler ile dağıtım sırasında oluşabilecek olan sorunlara karşı önlem almaktayız.

Firmamız her zaman tam zamanlı olarak dağıtım yaparak müşterilerine sorunsuz teslimat yapmak için çalışmaktadır. Organik yumurta dağıtım aşamasında kesintisiz olarak hizmetlerimize devam ederek her zaman müşterilerimizi daha kaliteli sonuçlar alması için çalışmaktayız. Hedef yumurta firmamız ile çalışmak isteyenler iletişime geçerek her durumda sorunsuz ve kaliteli hizmet alabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2022 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası