Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Toptan Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Fatih Toptan Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Fatih Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurtanın taze ve kaliteli olması kullanım alanlarında daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlar. Bunu bildiğimiz için hizmet verdiğimiz her müşterimiz için en kaliteli sonucun alınması için çalışmaktayız. Yaptığımız dağıtım sayesinde elinize taze olarak gelen yumurtaları güvenle kullanabilirsiniz.

Fatih toptan yumurta satış ve dağıtım ağımız bu bölgedeki müşterilerimizin taleplerini zamanında karşılayacak şekilde hazırlanmıştır. Üretim alanlarımızdan toplanan yumurtaların dağıtıma çıkacak duruma gelmesi için gerekli bütün işlemler firmamız içerisinde yapılarak bu şekilde adresinize sorunsuz teslimat yapılmaktadır. Tam kapasite ile çalıştığımız için her talebi karşılayacak üretimimiz bulunmaktadır.

Yumurta Satışında Hizmet Alanlarımız

Firmamız girmiş olduğu toptan yumurta satış ve dağıtım alanında yalnızca toptan satış yaptığı için belirlenmiş olan çalışma alanlarında hizmet vermektedir. Belirlediğimiz alanlarımız şunlardır;

  • Marketlere,
  • Pastaneler,
  • Fırınlar,
  • Börek imalathaneleri,
  • Kafeler,
  • Restoranlar,
  • Oteller,
  • Pasta imalatı yapanlardır.

Bu alanlarda ihtiyaç duyulan toplu yumurta taleplerinize geri dönüş yapan firmamız en iyi sonucun alınması için taze ve günlük olan yumurtaların dağıtımını yaparak müşterilerinin en kaliteli şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

Deneyimli Ve İstekli Personelimiz

Yaptığımız her aşamada çalışmalarımızın daha kaliteli sonuçlar vermesini sağlayan personelimiz güler yüzü ve istekli çalışmaları ile bizlere yardımcı olmaktadır. Hizmetlerimiz her alanında çalışan personelimiz sizlere karşı saygıyı elden bırakmadığı için yaşanan her durum karşısında doğru bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz.

Hedef yumurta olarak bu alanda en iyi ekibi kurarak çalışmalarımızın değerini arttırmayı amaçladık ve bunu da başardık. Çizdiğimiz yolda emin adımlar ile ilerlerken bütün ekibimizin bize bu konuda yardımcı olması da işimizi kolaylaştırmaktadır.

Taze Yumurta Dağıtımı

Sizlere sunduğumuz yumurtalarımızın dağıtım aşaması sonrasında taze olarak elinize geçmesi önemlidir. Bu nedenle belirlediğimiz süreçte taze olarak dağıtımını sağlamaktayız. Bu yolda her aşamasında itinalı olarak yaptığımız kontrollerimiz ile sizlerin istediği sonucu almasını sağlamak için çalışmaktayız.

Yumurtalarımızın taze olarak toplandıktan sonraki süreçte taze kalmasını sağlayarak bu şekilde en ısa zamanda adresinize ulaştırılması bu süreç sonucunda elinize geçen yumurtaların tazeliğinden şüphe duyulmasını önlemektedir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası