Hizmet Bölgelerimiz

Üsküdar Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Üsküdar Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Üsküdar Toptan Yumurta

Üsküdar, İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan oldukça geniş yüz ölçümüne sahip ilçelerden biridir. İlçenin sınırları içerisinde 33 mahalle yer almaktadır. İstanbul'un tarihi yerleri arasında dikkat çeken Kız Kulesi Üsküdar sahili üzerinden rahatlıkla görülebilmektedir. Denize kıyısı olan ilçelerden biri olduğu için deniz severlerin dikkatini çekmektedir.

İlçe eğitim alanında da gelişmiş bölgelerden biri olduğu için çok sayıda Eğitim Kurumu sınırları içerisinde yer almaktadır. İstanbul denilince akla gelecek olan birbirinden farklı güzellikleri sınırları içerisinde barındıran ilçelerden biri olması özellikle yaz aylarında nüfusun artmasını sağlamaktadır.

Hedef yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında gezen tavuk yumurtası toptancıları arasında sunmuş olduğumuz yüksek kalitedeki yumurta seçenekleriyle güvenilir ve kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktayız.

Gerçek Organik Yumurtanın Faydaları

Yumurta tüketiminde önemli olan noktalardan birisi tercih ettiğiniz yumurtanın organik veya doğal olmasını yanı sıra taze ve günlük olmasıdır. Bu nedenle firmamız her zaman günlük olarak toplanan yumurtaların taleplerinize göre adresinize ulaştırılmasını sağlamaktadır. Tüketeceğiniz organik yumurtanın faydaları nedir? Diye merak ediyorsanız sistem üzerinden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Organik yumurta çocukların kemik gelişimi üzerinde olumlu etkileri sahiptir. Aynı zamanda diyet yapanlar tarafından da doygunluk hissi vermesi nedeniyle tercih edilmektedir. Diş, göz, deri gibi pek çok farklı bölge üzerinde de olumlu etkileri bulunmaktadır. Bu nedenle taze olarak tüketilmesi insan vücudu açısından oldukça sağlıklı bir seçim olmaktadır.

Toptan Doğal Yumurta Satışı

Firmamız belirlemiş olduğu hizmet bölgesinde doğal yumurta satış ve dağıtım işlemleri ile hizmet vermektedir. Satış sonrasında dağıtım işlemleri firmamızın geniş araç filosu sayesinde tam zamanında yapılmaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan sayıda toptan yumurta alımlarında zaman kaybetmeden adresinize yapılan teslimat ile kullanıma hazır olarak yumurtaları sorun yaşamadan teslim alabilirsiniz.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren belirlemiş olduğunuz kalite standartlarında çalışmalarımızı sürdürerek bu şekilde her zaman müşterilerimizin daha kaliteli ve güvenilir hizmet almasını sağlamaktayız. İşimizde önceliğimiz müşterileriniz olduğu için kaliteli ve güvenilir ürün seçenekleri sunmaktayız. Bu sayede toptan alımlarda ihtiyacınız olan sayıda yumurtayı günlük olarak firmamızdan talep edebilirsiniz.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2022 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası