Hizmet Bölgelerimiz

Sultangazi Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Sultangazi Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Sultangazi Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Hizmet alanımızda sunduğumuz ürünümüz yumurta olduğundan hassas yapısı nedeni ile işlemlerde itinalı olarak çalışmalarımızı yapmaktayız. Sarı ve beyaz renkteki kabuk yapısına sahip olan yumurta içeriği yönünden besin değeri oldukça yüksek olan bir üründür. Bu nedenle her durumda kullanılabilecek bir besin kaynağıdır. Her yaştan insanın tüketebileceği bir ürün olduğundan yaygın kullanıma sahiptir.

İstanbul’un her semtine hizmet verdiğimiz için Sultangazi organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler için güvenilir ürün sunumu yapıyoruz. Firmamız yalnızca toptan satış yaptığı için perakende satışlarımız bulunmamaktadır. Market ve şarküteri gibi hizmet alanları satış yaptığımız seçenekleri oluşturmaktadır.

Organik Yumurta İle Kaliteli Hizmet

Horozlu yumurta yani döllenmiş yumurtanın besin içeriği istenildiği gibi yüksek oranda olduğundan bu şekilde daha güvenle tüketilebilir. Taze ve günlük dağıtımlarımız ile verdiğimiz sözü yerine getirerek bu şekilde tam zamanında adrese teslim yapılması ile kısa sürede sonuç alınmasında etkili olmaktayız. Yumurtaların yüksek kalitede olması sayesinde daha etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Gerçek organik yumurta satışı yapan firmamız her zaman aynı kalitede yüksek verim alınmasını sağladığı için bu konuda daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktayız. Organik yumurta üretimi normal yumurta üretiminde farklı olarak yapıldığından tavukların doğal ortamlarında doğal yemler ile beslenmesi ile organik yumurta elde edilmiş olunur.

Hedef Yumurta Kalitesi İle Uygun Fiyatlı Hizmet

Uygun fiyatlarımız ile İstanbul da hizmet almak isteyen müşterilerimize kesintisiz olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Hizmet sektörüne girdiğimiz ilk günden itibaren her zaman kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra müşteri odaklı çalışmamız başarıyı yakalamamıza yardımcı olmaktadır. Kolilerde hazırlanan yumurtalar güvenle taşınarak bu şekilde sorunsuz teslimat yapılır.

Organik yumurta satışında sunduğumuz yumurtanın kalitesi ve tam zamanında müşteriye ulaşması önemli olduğundan bu konuda itinalı olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Tam zamanlı teslimat ve kaliteli ürün sunarak bu şekilde müşterilerimizin etkili sonuçlar almasını sağlamaktayız.

Organik yumurta alımında güvenilir sonuçlar almak isteyenler bu konuda hedef yumurta firmamız ile çalışmak için bizlere kolayca ulaşabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası