Hizmet Bölgelerimiz

Şişli Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Şişli Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Şişli Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yoğun yumurta kullanımı olan işletmelerin taleplerini karşılamak adına firmamız toptan yumurta satışı alanında hizmet vermektedir. İstanbul Şişli toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimiz arasında yalnızca bir bölge olduğu gibi Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan bütün semtlere hizmetimiz bulunmaktadır. Yapılacak olan talepler ile İstanbul'da bulunduğunuz her noktada firmamız ile çalışabilirsiniz.

Üretim alanlarından toplanan yumurtalarımızın taze olarak adresinize ulaşması için ekibimiz planlı ve itinalı bir çalışma yürütmektedir. Bu sayede devamlı olarak taze ve günlük yumurta kullanımına sahip olabilirsiniz. Bizim önceliğimiz müşterilerimiz olduğundan onların memnun olması için en kaliteli sonucu sunacak şekilde çalışmaktayız.

Toptan Yumurta Dağıtım Alanlarımız

Üretimin devamlı olduğu ve yüksek sayıda yumurta talebi yapılması nedeni ile bu alanlarda hizmet vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi ve kaliteli şekilde karşılamak adına çalışmaktayız. Çalıştığımız hizmet alanlarımız şunlardır;

  • Marketlere,
  • Pastaneler,
  • Fırınlar,
  • Börek imalathaneleri,
  • Kafeler,
  • Restoranlar,
  • Oteller,
  • Pasta imalatı yapanlardır.

İstanbul İçi Dağıtım Ağımız

Araçlarımız içerisinde uzun veya kısa mesafede olabilecek durumlarda hassas olan yumurtaların kırılmaması için kolilere koyma aşamasında profesyonel olarak işlem yapılmaktadır. Yeterli kapasitemiz sayesinde yapmış olacağınız talepleri eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz.

Günlük olarak yaptığımız dağıtım işlemlerinde taze yumurta ile üretim alanınızda teslimat yapılmaktadır. Ekibimiz yapmış olduğu çalışmalar ile yumurtaların daha güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Şişli de bulunan müşterilerimiz için bu bölgeye düzenlediğimiz teslimat ile günlük olarak yumurta dağıtımı yapmaktayız.

Uzman Paketleme İşlemleri

30’lu ya da 15’li  kolilerde hazırlanan yumurtalar taleplere göre toptan olarak satışa sunulmaktadır. Paketleme konusunda uzman olan elemanlarımız ile sizlere en iyi sonucu vermek adına çalışmalarımızı yapmaktayız.  Profesyonel çalışan ekibimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini gözeterek çalışmalarımızı itinalı olarak yapmaktayız.

Paketlemenin dikkatli ve etkili bir şekilde yapılması taşıma sırasında da oluşabilecek olan sorunların önüne geçilmesini sağlayacağı için son derece önemlidir. Bu nedenle bu konuda gereken hassasiyeti gösteren firmamız sizlere kusursuz bir dağıtım ve teslimat seçeneğini toptan yumurta alımları ile sunmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası