Hizmet Bölgelerimiz

Avcılar Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Avcılar Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Avcılar Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta günlük hayatımızın vazgeçilmez bir besin kaynağıdır. Yaygın kullanımı nedeniyle pek çok farklı alanda tüketildiği gibi hammadde olarak da kullanılmaktadır. Firmamız yumurta dağıtımı konusunda toptan hizmet vermektedir. Bu nedenle yapılacak olan talepler ile İstanbul'da bulunduğunuz her noktada firmamız ile çalışabilirsiniz.

Avcılar toptan yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimiz bu bölgede bulunan müşterilerinize talep ettikleri gün ve saatte sorunsuz teslimat seçeneği sunmaktayız. Yeterli kapasitemiz sayesinde yapmış olacağınız talepleri eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz. Daha kaliteli hizmet almanız açısından ekibimiz güler yüzlü ve işini severek yapan kişilerden oluşmaktadır.

Zamanında Teslimat İle Kaliteli Sonuçlar

Hedef yumurta olarak yaptığımız bütün çalışmalarımızda müşterilerimizin sorun yaşamaması açısından zamanında ve sorunsuz teslimat hedefimizdir. Bu nedenle ekibimiz yaptığı bütün çalışmalarda talep ettiğiniz zamanda adresinize teslimat yapmaktadır.

Dağıtım için firmamız yeterli sayıda aracıyla hem Avrupa hem de Asya yakasında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Günlük olarak yaptığımız dağıtım işlemlerinde taze yumurta ile üretim alanınızda teslimat yapılmaktadır. Bu sayede aldığınız yumurtaları üretiminde sorunsuz olarak kullanım imkânına sahip olmanız için sizlere yardımcı olmaktayız.

Avcılar Günlük Yumurta Dağıtımı

Firmamız yalnızca İstanbul semtlerinde hizmet verdiğinden Anadolu veya Avrupa yakasında bulunanlar firmamız ile çalışabilirler. Avcılar günlük yumurta dağıtımı için firmamız bu bölgede yapılan talepleri istenilen zaman zarfında geri dönüş yapmaktadır.

Günlük ihtiyacınız olan  yumurtanın temini için güvenilir bir firma ile çalışmak isteyenlere kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Bu sayede arzu ettiğiniz her durumda en iyi sonuçları almak adına firmamız ile çalışabilirsiniz.

Paketleme Aşamasında İtinalı Hizmet

Yumurtalar taşıma sırasında hassas olmaları nedeniyle kırılma ihtimali ile karşı karşıya kalmaktadır.  Bu nedenle taşıma öncesinde firmamız yapılacak paketleme aşaması için itinalı bir çalışma yürütmektedir. Ekibimiz yapmış olduğu çalışmalar ile yumurtaların daha güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Paketleme konusunda uzman olan elemanlarımız ile sizlere en iyi sonucu vermek adına çalışmalarımızı yapmaktayız.  Firmamız tarafında 30’lu ya da 15’li  kolilerde hazırlanan yumurtalar taleplere göre toptan olarak satışa sunulmaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası