Hizmet Bölgelerimiz

Küçükçekmece Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Küçükçekmece Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Küçükçekmece Toptan Yumurta

Küçükçekmece, İstanbul Avrupa yakasında yer alan ve denize kıyısı olan bir ilçedir. İlçenin sınırları içerisinde 25 mahallesi bulunmaktadır. Ayrıca geniş yüz ölçümü bölgenin kalabalık bir nüfusa sahip olmasına da neden olmaktadır.  Deniz sevenler için sahil bölgesi sosyal aktiviteler için uygun hale getirilmiştir.

İlçenin etrafında göl ve akarsular bulunduğundan özellikle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bölgelerden biridir. Ayrıca ulaşım konusunda TEM ve E5 üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanması ilçeye gelmek isteyenlerin karayolu üzerinden sorun yaşamadan ilçeye ulaşmasına imkan vermektedir. İlçe tarihi eser açısından da farklı seçenekleri sınırları içerisinde barındırmaktadır.

Doğal yumurta satışında Hedef yumurta firmamız doğal yumurta toptancıları arasında İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına sunmuş olduğu hizmetleri ile kaliteli seçimler yapılmasını sağlamaktadır.

Doğal Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmeti

Toptan yumurta satışı yapan firmamız doğal yumurta satış ve dağıtım işlemleri konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktadır. Bu sayede alacağınız hizmet karşılığında kaliteli ve sağlıklı yumurta tüketimi imkanı edebilirsiniz. Toptan satışlarını satışlarımız sayesinde ihtiyacınız olan sayıda yumurta alımını toplu olarak yapabilirsiniz.

Firmamız müşterilerini yapmış olduğu satışlarda dağıtım işlemini kendi araçlarıyla yaptığından bu konuda sorun yaşamadan adresinize teslimat yapılmaktadır. Üretimden taze ve günlük olarak tedarik edilen yumurtalar adresinize ulaştırılarak bu şekilde her zaman taze tüketim imkanı elde etmenize yardımcı olmaktadır.

Doğal Yumurtada Kaliteli Hizmet

Firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyden önde olduğunu bu nedenle yapmış olduğumuz çalışmaların tamamı da müşteri odaklı olarak işimizi en iyi şekilde yürütmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Toptan olarak yapmış olduğumuz kaliteli doğal yumurta satışı sayesinde ihtiyacınız olan yumurtayı güvenilir hizmetlerimizle İstanbul'da istediğiniz adreste teslim alabilirsiniz.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartlarının dışına çıkmadan her zaman kaliteli hizmet vermek adına profesyonel olan ekibimiz ile yolumuza devam etmekteyiz. Bu sayede hizmet sektöründe güvenilir hizmet denilince akla gelen firmalar arasında yer almaktayız. Vermiş olduğumuz üzmedin sorumlulukların farkında olduğumuz için buna uygun şekilde planlı ve programlı olarak çalışmalarımızı ara vermeden devam ettirmekteyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2022 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası