Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

İstanbul Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

İstanbul Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Firmamız kurulduğu ilk günden bugüne belirlemiş olduğu çizgide yoluna devam etmektedir. Yaptığımız çalışmalarımız ile toptan yumurta ihtiyacının işletmelerde karşılanmasını sağlamaktayız.  Hedef yumurta olarak çalışmaya başladığımız bu sektörde bizim önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Firmamız İstanbul toptan yumurta satış ve dağıtım hizmeti ile hem Anadolu hem de Avrupa yakasında bulunan bütün semtlere ulaşım sağlamaktadır. Geniş dağıtım ağımız ile bütün taleplere taze ve günlük yumurta ulaştırmak için çalışmaktayız. Tam zamanında teslimat için yeterli kapasitemiz ile kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Günlük Yumurta Nedir?

Hizmetlerimizi kalitemiz ile sunduğumuz için bu alanda yapılan bütün çalışmalarımız en iyi sonucu verecek şekilde yapılmaktadır. Günlük yumurta üretim ve dağıtımı özel üretim alanlarında günlük yapılan üretimin tüketiciye aynı gün içerisinde ulaşmasının sağlanmasıdır. Bu konuda firmamız sizlerin güvenle kullanımı için taze yumurtalar ile hizmet vermektedir.

Doğal yemler ile beslenen tavuklardan elde edilen yumurtaların besin değeri daha yüksek olduğundan bizler bunun bilincinde olarak üretim alanında kontrollü olarak üretim yapılmasını sağlamaktayız. Veteriner hekim kontrolünde yapılan yumurta üretiminden adresinize teslim yapmaktayız.

Kaliteli Kolileme Aşaması

Taşıma sırasında yumurtaların daha güvenli bir şekilde adresinize ulaşması için paketleme aşamasında itinalı olarak çalışmalarımız yapılmaktadır. Hizmetlerimizde işlemin ilk aşamasından teslimat aşamasına kadar her bir ayrıntı düşünülerek hareket edildiği için kaliteli hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerini karşılarken günlük ve taze yumurtalarımız ile hizmet vermekteyiz. Daha kaliteli ve lezzetli ürünler üretmeniz adına kullanacağınız yumurtalarında kaliteli olması için bu sektöre girdiğimiz ilk günden bugüne aynı şekilde kaliteli sonuçlar alınacak çalışmalar yapmaktayız.

Tam Zamanında Sorunsuz Teslimat

Firmamızdan yapacağınız talepleri tam zamanında adresinize ulaştırmak için dağıtım ağımız yeterli kapasiteye sahiptir. Her müşteri için özverili bir çalışma yapıldığı için istediğiniz sayıda yumurtayı taze olarak istediğiniz saatte teslim alacağınız bir planlama ile dağıtım ağımızı eksiksiz olarak kurmaktayız.

Siparişlerin tam zamanında adresine ulaşması oluşturduğumuz her aşamada olduğu gibi dağıtım alanında da ekibimiz ile koordineli bir şekilde işlem yaparak sorunsuz teslimat yapılmasını sağlamaktayız.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası