Hizmet Bölgelerimiz

Bahçelievler Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bahçelievler Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bahçelievler Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Hedef yumurta olarak başladığımız toptan yumurta hizmetimizde sizlere en iyi ve kaliteli sonuçlar vermek adına kaliteli ve taze yumurtalar ile dağıtım yapmaktayız. Bahçelievler toptan yumurta satış ve dağıtım için doğal alanlarında veteriner kontrolü ile yapılan yumurta üretiminden elde ettiğimiz yumurtaları sunuyoruz.

Firmamız yalnızca toptan satış yaptığı için perakende talep edilmemesi gerekir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında kesintisiz olarak her semte hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü ekibimiz ile itinalı davranarak sizlerin en kaliteli hizmeti alması adına yolumuza devam etmekteyiz.

Güler Yüzlü Hizmet

Firmamız çalışanları hem hevesli hem de güler yüzlü olduğu için firmamız ile yapacağınız görüşmelerden dağıtım aşamasına kadar ekibimiz ile kuracağınız irtibatta en iyi şekilde geri dönüş alırsınız. Bahçelievler’de bulunan müşterilerimiz için taze ve günlük yumurta toplanması ve dağıtıma hazır hale getirilmesi ile teslimatı yapılmaktadır.

Firmamız müşteri odaklı olarak çalışmalarını yürüttüğü için bizim önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Bu konuda yaşayabileceğiniz her türlü soruna karşı ekibimiz itinalı ve dikkatli davranarak çalışmalarını olması gerektiği şekilde tamamlamaktadır.

Kusursuz Dağıtım İşlemi

Yumurtanın toplanması ve paketlenmesi ile dağıtıma hazır hale getirilmesi firmamız içerisinde yapılsa da dağıtım konusunda da deneyimli ekibimiz ile en iyi sonucu almanız için çalışmaktayız. Taze yumurta dağıtımı için kendi araçlarımız ile adreslerinize sorunsuz olarak teslimat yapılmasını sağlamaktayız.

Araçlarımız içerisinde uzun veya kısa mesafede olabilecek durumlarda hassas olan yumurtaların kırılmaması için kolilere koyma aşamasında profesyonel olarak işlem yapılmaktadır. Bu sayede olası durumlarda kırılmadan sizlere ulaşımı sağlanmış olmaktadır. Hedef yumurta olarak yumurta dağıtımında gerekli önlemleri alarak çalışmaktayız.

Yumurta Dağıtım Alanlarımız

İstanbul’da her semte yaptığımız yumurta satış ve dağıtımda belirlemiş olduğumuz alanlar pastane, fırın, börekçi, restoran, kafe, pastacılar ve oteller gibi devamlı üretim yapan ve yumurta kullanımı yoğun olan yerlerdir. Günlük ihtiyaçlara göre yapacağımız teslimatlar ile kaliteli üretim yapılmaktadır.

 Toptan yumurta talepleriniz alındıktan sonra gerekli kontrollerin yapılması ile satışa hazırlanan yumurtalar koliler ile adresinize istediğiniz zamanda hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası