Hizmet Bölgelerimiz

Esenler Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Esenler Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Esenler Toptan Yumurta

Esenler, İstanbul Avrupa yakasında yalan oldukça küçük yüz ölçümüne sahip ilçelerden biridir. Sınırları içerisinde 18 mahalle yer almaktadır. İlçenin en çok dikkat çeken noktalarından birisi etrafında bulunan ilçelerin aksine sanayi üzerine değil daha çok yerleşim merkezi olarak tercih edilmektedir. Bölgede çok sayıda mimari eser yer almaktadır.

Karayolu üzerinden ulaşım sağlanabilecek olan bölge arasında yer aldığından özellikle de Esenler otogarı bölgenin yoğun talep görmesine neden olmaktadır. İlçe 1993 yılında ilçe haline getirildiğinden daha öncelerinde Bakırköy ilçesinde dahildi. Ardından Güngören'e dahil edilen ilçe sınırları daha sonrasında ayrılarak Esenler ilçesi olarak İstanbul'un ilçeleri arasına eklenmiştir.

Hedef yumurta firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunmuş olduğu kaliteli yumurta seçenekleriyle doğal yumurta toptancıları arasında kaliteyi tercih yapmak isteyenlerin ilk seçeneği olmaktadır.

Doğal Yumurta İçeriği

Yumurta içerisinde bulunan besin değerleri sayesinde insan vücudunun ihtiyaç duyduğu pek çok farklı besin değerini karşılamaktadır. Bu nedenle günlük olarak tüketimi özellikle çocuklar üzerinde etkili ve sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Kaliteli ve sağlıklı seçimler yapmak isteyenler için doğal yumurta tamamen doğal ortamda yaşayan ve doğal yemlerle beslenen tavukların yapmış olduğu üretimlerden elde edilmektedir.

Doğal yumurtanın içerisinde pek çok farklı madde bulunmasının nedeni özellikle doğadan toplanan yemlerin tavukları yedirilmesidir. Bu nedenle doğal yumurta içeriği nelerden oluşur? Merak ediyorsanız bu konuda sistem üzerinden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Doğal yumurtanın içeriğinde pul biber, kırmızı pul biber, gluten, soya, soda, mısır gibi pek çok farklı madde bulunmaktadır.

Doğal Yumurta Toptan Satış

Doğal yumurta tüketmek isteyenler için firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında toptan yumurta satışı yapmaktadır. Tercihlerinize göre talep ettiğiniz kalitedeki yumurta seçenekleri adresinize araçlarımız ile teslim edilmektedir. Bu sayede daha kısa süre içerisinde sorun yaşamadan daha kaliteli hizmet almanız sağlanmaktadır.

Sunmuş olduğumuz doğalım yumurtanın yani doğal yumurtanın farkları nelerdir? Merak ediyorsanız bu konuda sizlere sunduğumuz bilgiler dahilinde merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını kolayca bulabilirsiniz. İçerisinde katkı maddesi ve renklendirici bulunmadığından özellikle tüketilmesi sağlıklı olan yumurta seçenekleri arasında yer almaktadır.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası