Hizmet Bölgelerimiz

Küçükçekmece Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Küçükçekmece Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Küçükçekmece Toptan Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta da kaliteli kullanım elde etmek isteyenler için Küçükçekmece toptan yumurta satış ve dağıtım ile bu bölgede olduğu gibi İstanbul’un her noktasında sizlere kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bizim için önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan en kaliteli ve taze yumurtanın elinize ulaşmasını sağlayacak şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Üretim alanında yoğun olarak yumurta ihtiyacı olan işletmeler ile çalışmakta ve yalnızca toptan satışlarımız ile hizmet vermekteyiz. Özel üretim alanlarında yapılan yumurta üretiminde sizlere aynı şekilde taze ulaştırmak yapılır.

İstanbul da verdiğimiz hizmetlerimiz için belirlemiş olduğumuz çalışma alanları pastane, fırın, pastacılar, oteller, restoranlar, börek imalatı ve kafe gibi üretim alanı bulunan işletmelerdir. Bu sayede istediğimiz gibi toptan satışlarımız ile etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Toptan Taze Yumurta Satışı Ve Dağıtımı

Hedef yumurta olarak toptan taze yumurta satışlarımız için veteriner kontrolünde yapılan üretimlerden elde edilen yumurtaların sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Firmamız yalnızca toptan satış yaptığı için müşterilerimizin toptan alımlarında taze ve günlük yumurtalar ile kaliteli kullanım elde etmelerine yardımcı olmak adına çalışmaktayız.

Müşterilerimizin taleplerini karşılarken günlük ve taze yumurtalarımız ile hizmet vermekteyiz. Yumurtaların daha güvenli bir şekilde adresinize ulaşması ile ilk aşamasından teslimat aşamasına kadar her bir ayrıntı düşünülerek hareket etmekteyiz.

Bu alanda kaliteli bir hizmet vermek adına işe başladığımız ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz değerlerimizde ekibimiz ile aynı çizgide ilerlemekteyiz. Yaptığımız işin sorumluluklarının bilincinde olduğumuz için bu konuda en iyi sonuçları almanız için her aşamada kontrollerimizi sağlamaktayız.

Tam Zamanında Dağıtım

Hedef yumurta firmamızda yeterli kapasitemiz hem üretim alanında hem de dağıtım alanında bulunur. Bunun için yaptığımız dağıtım ağını planlı olarak yaparak yeterli sayıdaki araçlarımız ile müşterilerimizin talep ettiği gün ve saatte teslimatı yapmaktayız.

Ekibimizin belirlenen planlara sadık olarak hareket etmesi ile üretim alanınızda kullanacağınız taze yumurta tedariki konusunda bizlerle çalışmanız durumunda sorun yaşamadan düzenli alım yapmanızı sağlamaktayız. Bizim için öncelik müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan her aşamada dikkat ve itinalı çalışma yapmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası