Hizmet Bölgelerimiz

Avcılar Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Avcılar Toptan Yumurta Satış Ve Servis Hizmetleri

Avcılar Toptan Yumurta

Avcılar ilçesi İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ilçelerden yalnızca biridir. İlçenin sınırları içerisinde 10 mahalle yer almaktadır. Aynı zamanda sınırları içerisinden E-5 karayolu geçtiği için karayolu üzerinden ulaşım daha kolaydır. İstanbul'da sahile kıyısı olan ilçelerden biri olduğu için burada yaşayan halk sahil kesiminde denizin keyfini rahatlıkla çıkartabilir.

Ekonomi alanında sanayi üzerinde gelişme yaşandığından halkın bu alanda yönelmesi mümkündür. Yüz ölçümü küçük olsa da özellikle bölgede dikkat çeken ilçeler arasında yer almaktadır. Hedef yumurta firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında organik, doğal ve köy yumurta satışı ile sizlere yumurta toptancıları arasında en kaliteli seçeneklerle hizmet vermektedir.

Yumurta Hakkında Merak Edilen Bilgiler

Yumurta hakkında bilmediğiniz çok fazla bilgi bulunmaktadır. Bu nedenle yumurta tüketimi sırasında dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bu durumda yumurtanın bilmeyen etkileri nelerdir? Merak ediyorsanız şu şekilde açıklayabiliriz. Yumurtanın çok pişmişi ya da aşırı derecede haşlanmışı özellikle sülfürik asit ürettiğinden sağlığa karşı zararlı olmasına neden olmaktadır.

Haşladığınız yumurtaları tüketmek istemediğiniz de on güne kadar dolapta saklama imkanınız bulunmaktadır. Yumurtanın üzerinde bulunan gözenekler yıkandıktan sonra dolap içerisinde açık bir şekilde konulması halinde içerisine koku girmesine neden olmaktadır. Bu durum ayrıca yumurtanın daha kısa süre içerisinde bozulmasına da neden olacağından dikkat edilmesi gerekir.

Yumurta Tüketimi Sağlıklı Mıdır?

Yumurtanın insan üzerindeki etkilerini saymakla bitmez. Bu nedenle özellikle çocuklarda tüketimi ısrarla tavsiye edilmektedir. Gözler, kemikler, diş sağlığı, deri gibi çok farklı yapı üzerinde yumurtanın insan sağlığındaki etkileri azımsanmayacak kadar fazladır. Bu nedenle devamlı olarak tüketilmesi insanların daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için etkili olmaktadır.

Demir ve çinko bakımından yüksek oranda mineral içerdiğinden özellikle bebeklerde ve çocuklarda tüketimi sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Bebekler için tercih edilecek olan yumurta seçimlerinde özellikle dikkatli tercihlerin yapılması gerekir. Tüketimi sırasında yağda kızartmak kalori bakımından yüksek oranda içeriğe sahip olmasına neden olduğundan özellikle haşlanması daha sağlıkla tüketilmesini sağlayacağından bu şekilde günlük yeteri sayıda tüketilmesi gerekir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1212. Sk. No:1A Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2024 Hedef Yumurta Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası