Hizmet Bölgelerimiz

Maltepe Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Maltepe Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Maltepe Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Hedef yumurta olarak bu sektöre adım attığımız ilk günden itibaren müşterilerimize taze ve günlük yumurtanın yanı sıra flotty organik yumurta satışı da yapıyoruz. Yumurta vitamin, mineraller açısından olduğu gibi protein açısından da zengin olduğundan özellikle çocuklarda organik yumurta tüketimi önemlidir.

Verdiğimiz hizmetlerde bizim için öncelik müşterilerimiz olduğu için rakiplerimize oranla her zaman bir adım önde olarak çalışmaktayız. Maltepe flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile en kaliteli şekilde hizmet alınmasını sağlamaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semt için market ve şarküterilere organik yumurta satış ve dağıtım hizmetimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

Yumurta Nedir Ve Organik Olması Ne İfade Eder?

Yumurta hayvanların embriyoların güvenle saklamak için kabuk ile sardıkları bir durum sonucunda oluşur. İçerisinde yüksek besin değeri bulunduğu için tavuk yumurtası insanlar tarafından tüketilen bir besin kaynağıdır. Besin değerlerinin tam olarak yüksek oranda içermesi için yumurtanın doğal ortamda yaşayan tavuklardan elde edilmiş olması önemlidir.

Flotty organik yumurta bu anlamda içerdiği besin değerlerinin yanı sıra aynı zamanda mutlu tavuklardan elde edildiği için daha kaliteli olarak güvenle tüketilebilirler. Fertilize edilmiş yani döllenmiş olan yumurtalar bu anlamda gerçek organik yumurta olarak güvenle tüketim imkanı sunmaktadır. Yeterli sayıdaki kapasitemiz ile müşterilerimizin taleplerini zamanında karşılamaktayız.

Organik Yumurtanın Besin Değeri

Yumurta yüksek besin değeri ile insanların kullandığı besin kaynakları arasında yer almaktadır. İçerisinde bulunan A, B, D ve E vitaminleri yumurtanın tüketimi ile vücuda geçmektedir. Vitaminler ve mineraller bakımında zengin olması nedeni ile vücudun ihtiyacı olanları almanızı sağlar.

Flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile bütün besin değerlerini en iyi şekilde alabileceğiniz yumurtaları satışa sunmaktayız. Bu sayede daha kaliteli ve güvenli gerçek organik yumurta tüketmek isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir seçenek olmaktayız.

Çinko ve demir gibi mineralleri barındırması sayesinde vücudun daha sağlıklı olması için yumurta tüketimi başta çocuklar olmak üzere herkes için etkilidir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası