Hizmet Bölgelerimiz

Küçükçekmece Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Küçükçekmece Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Küçükçekmece Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta protein bakımında değerli olması ve vücudun üretmediği elzem amino asitleri içermesi nedeni ile herkes tarafından tüketime uygun olan bir besin kaynağıdır. Yumurta tüketiminde özellikle çocuklarda dikkat edilmesi gereken yumurtanın taze ve organik olmasıdır. Bu sayede içerisinde bulunan bütün vitamin, mineral ve proteinler vücuda geçerek etkisini gösterir.

Hedef yumurta olarak Küçükçekmece flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile taleplerinize en kaliteli şekilde geri dönüş yapmaktayız. Bu bölge geniş dağıtım ağımızın yalnızca bir parçasıdır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki her semte hizmetimiz bulunmaktadır. Market ve şarküteri gibi satış alanları için organik yumurta satışı yapmaktayız.

Flotty Organik Yumurta

Organik yumurtanın içeriği ve tüketimi güvenli olduğundan çocuklar başta olmak üzere herkes tarafından güvenle tüketimi yapılabilir. Flotty organik yumurta üretiminde free range yöntemi ile mutlu olan tavukların özgürce yumurtlamasını sağlayarak bu şekilde daha yüksek kalitede yumurta üretimi yapılır.

Müşterilerimize sunduğumuz organik yumurta seçeneği için flotty bizimde tercihimiz olmaktadır. Bu sayede daha kaliteli hizmet almak isteyenlere uygun fiyat seçeneği ile kesintisiz olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Doğal yemler ile beslenmiş olan tavuklarda horozlu yumurta üretimi ile her zaman dünya standartlarında verim elde edilerek bu sayede daha profesyonel olarak çalışmalarımız devam etmektedir.

Ambalajlama Ve Kolileme Aşaması

Müşterilerimiz bizim için hizmetimizin en önemli parçası olduğundan her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Küçükçekmece flotty organik yumurta dağıtım ağımız için hazırlama aşamasında üretilmiş olan yumurtaların kontrolleri sağlandıktan sonra ambalajlama aşamasına geçilir.

Ambalajlama ve paketleme aşaması bir sonraki dağıtım aşamasını etkilediği için çalışanlarımız bu aşamada itinalı olarak çalışmalarını yapmaktadır. 30’lu veya 15’li olarak yapılan paketleme işlemi dağıtım sırasında oluşabilecek olan hasar oranını azaltacağı ve sorunsuz teslimat yapılmasına yardımcı olacağından bu aşama itinalı ve dikkatli bir şekilde tamamlanır.

Yumurta kabukları oldukça hassas olduğundan kırılma riski oldukça yüksektir. Bu durum hem firmamızı hem de müşterilerimizin teslimatlarını etkilediği için öncesinde profesyonel olarak çalışma yapmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası