Hizmet Bölgelerimiz

Kağıthane Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kağıthane Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Kağıthane Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta denilince ilk akla gelen her zaman tavuk yumurtası olmaktadır. Tavuk yumurtasının besin değeri oldukça yüksek olduğundan tüketilmesinin insan vücuduna sağladıkları azımsanmayacak kadar çoktur. Yumurtanın faydalarından sonuna kadar faydalanmak isteyenlerin bu durumda organik üretimi tercih etmesi gerekir.

Hedef yumurta olarak bizlerde bu şekilde düşündüğümüz için Kağıthane flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile bu bölgedeki talepleri karşılamaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası hizmet alanımız olduğundan her zaman daha kaliteli hizmet sunmak adına flotty organik yumurta üretimi ile market veya şarküteri gibi satış alanlarının ihtiyaçlarını toptan olarak karşılamak için çalışmaktayız.

Yumurtanın Organik Olmasının Faydaları Nelerdir?

Yumurtanın besin içeriklerinin tam olarak insan vücudunda faydalı olabilmesi için organik olması gerekir. Flotty organik yumurta dünya standartlarına uygun olarak üretilir. Bu sayede istenildiği gibi kaliteli ve besin değeri yüksek olan organik yumurtaların elde edilmesi sağlanır.

Yumurtanın organik olması besin değerlerinin yüksek olmasının yanı sıra aynı zamanda güvenle tüketilmesini sağlamaktadır. Özellikle küçük çocukların gelişimlerini etkilemesi için organik yumurta tercih edilmesi gerekir.

Normal yumurtaların etkisi beklenildiği kadar olmadığından doğal yaşam alanında horozlu olarak yapılan üretimlerden elde edilen yumurtalar daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Bizlerde bu nedenle müşterilerimize en iyisini sunmak adına flotty organik yumurtanın toptan satışını ve dağıtımını yapmaktayız.

Firmamızın Kalite Kriterleri

Hizmetlerimizde belirlemiş olduğumuz kriterlerimizden şaşmadan çalışmalarımızı yürüttüğümüz için her zaman geri dönüşlerimizde aynı şekilde yüksek kalitede olmuştur. Firmamız ilk yola çıktığı günden bugüne belirlediği şu kriterlere göre hareket etmektedir.

  • Kontrolleri sağlanmış ve kaliteli ürün sunmak,
  • Ambalajlama ve paketleme aşamasının kaliteli olarak yapılması,
  • Tam zamanında teslimat yapmak,
  • Saygı ve güler yüzlü hizmet vermek,
  • Uygun fiyat güvencesi ile yüksek kalitede hizmet vermek,
  • Gelişmelere ayak uydurarak bu alanda yapılan gelişmeleri hizmetlerde uygulamaktır.

Belirlediğimiz kriterlerimiz flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım aşamalarında daha iyisini sunmak adına geliştirdiğimiz seçenekler olarak firmamız tarafından uygulanmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası