Hizmet Bölgelerimiz

Bahçelievler Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bahçelievler Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bahçelievler Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta hem vitamin hem de mineraller bakımında iç kısmı ile olduğu gibi kabuğu ile de kullanılan bir besin kaynağıdır. Özellikle kahvaltıların vazgeçilmezi olan yumurtanın diğer öğünlerde de kullanımı yaygın olduğundan bu şekilde her öğün tüketilen yumurtaların taze ve organik olması besin değerlerinin tam olarak insanlara etki etmesini sağlar.

Bahçelievler flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile market ve şarküteri gibi satış yerlerine hem taze hem de yüksek kaliteli organik yumurta satışını toptan olarak yapmaktayız. Dağıtım ağımızda yer alan her semtte olduğu gibi Bahçelievler’de de tam zamanlı dağıtım ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Flotty Organik Yumurtanın Farkı

Organik yumurta herkesin tercih etmek istediği besin değeri yüksek olan yumurta seçeneğidir. Bunun için özellikle güvenilir ve gerçek organik yumurta alımı yapılması kişilerin istedikleri sonucu almalarını sağlar. Yumurta içerdiği vitamin ve mineraller ile kemik gelişimi, diş sağlığı, göz sağlığı ve daha pek çok etkisi bulunur.

Free range yöntemi ile doğal yaşam alanlarında özgürce dolaşabilen ve beslenen mutlu ve sağlıklı tavuklardan elde edilen flotty organik yumurta daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlar. Diğer yumurtalardan farklı olarak tavukların özgür olmaları ve mutlu bir şekilde horozlu yumurta üretimi yapmalarının sağlanması ile elde edilir.

Hedef Yumurta Kalite Farkı

Toptan yumurta satışı ve dağıtımı alanında hizmet veren firmamız belirlemiş olduğu kalite standartlarına göre hizmet vermektedir. Bahçelievler flotty organik yumurta satışı için elde edilen yumurtalar taze olarak dağıtım ağı ile bu bölgeye ulaştırılır.

Kalitemiz farkımız olduğundan müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kalite standartlarımız;

  • Her zaman taze ve gerçek organik yumurtayı kontrollü bir şekilde dağıtmak,
  • Doğru ve kaliteli paketleme aşaması,
  • Tam zamanında teslimat yapmak,
  • Saygı ve güler yüzlü hizmet vermek,
  • Uygun fiyat güvencesi ile kaliteli hizmet sunmaktır.

Belirlediğimiz standartlarımız ile müşterilerimize her zaman toptan yumurta satış ve dağıtım ağımız ile kesintisiz hizmet vermek için çalışmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası