Hizmet Bölgelerimiz

Beşiktaş Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beşiktaş Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beşiktaş Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta içerdiği besin değerleri ile insan vücuduna fayda sağlayan bir besin kaynağıdır. Sarı ve beyaz kısımlardan oluşan yumurtanın özellikle besin içeriğinden tam olarak faydalanılması için organik olarak üretilmesi gerekir.

Tavukların beslenmesi ve yaşam alanları bu konuda etkileyen faktörler olduğundan organik yumurta yetiştirmek için uygun alanların oluşturulması ile istenildiği gibi sonuç elde edebilirler. Bunun için üretim alanlarının ve beslenme şekillerinin dikkatli olarak yapılması doğru olacaktır.

Beşiktaş flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz ile bu bölgede gerçek organik yumurta satışı yapmak isteyen şarküteri ve marketlere dağıtım yapmaktayız. Firmamız yalnızca toptan satış yaptığından perakende satışımız bulunmamaktadır.

Flotty Organik Yumurta Nedir?

Organik yumurta çocukların gelişiminde oldukça etkili olduğundan özellikle çocuklarla tarafından yüksek oranda talep görmektedir. Flotty organik yumurta fren range yöntemi kullanılarak elde edilen yumurtalardır. Bu sayede doğal alanlarında beslenen ve dolaşan tavuklar mutlu bir şekilde daha yüksek kalitede üretim yapmış olur.

Fertilize edilmiş yani döllenmiş yumurtanın oluşması için tavuklar horozlar ile aynı ortamda yaşamaktadır. Bu durumda gerçek organik yumurta üretimi yapılmasını sağlayarak güvenle tüketilmesi konusunda etkili olmaktadır.

Yumurtanın kaliteli ve sağlıklı olması alımlarda besin değerlerinin tam olarak vücuda geçmesini sağlar. Bu nedenle alım yapılırken özellikle dünya standartlarında üretilen flotty organik yumurtanın tercih edilmesi daha sağlıkla tüketilmesine yardımcı olur.

Flotty Organik Yumurtanın Faydaları Nelerdir?

Dünya standartlarında yapılan organik yumurta üretimi ile sağlıklı tüketim elde edilir. Bu nedenle flotty organik yumurta üretimi tavukların özgür ve doğal yaşam alanlarında beslenmesi ve horozlu yumurta üretimi ile elde edilmiş olan yumurtaların satışa sunulması sağlanır. Flotty organik yumurtanın faydaları;

  • Mutlu ve sağlıklı tavuklardan elde edilmesi ile besin değerlerinin tam olarak alınması,
  • Normal yumurtalara oranla daha yüksek besin değeri içermesi,
  • Doğal olması nedeni ile zararsız olarak güvenle tüketilmesi,
  • Yumurtaların fertilize olarak üretilmesi yani horozlu olması gerçek organik yumurta olarak güvemle tüketilmesini sağlamaktadır.
  • Bebekler ve hamileler içinde sorunsuz kullanım için özel üretim yapılması gibidir. 
Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası